Jump to content

registar stvarnih vlasnika-doo u likvidaciji


aleksandar93

Preporučene objave

Prije 10 minuta, aleksandar93 je napisao:

Hvala vam puno. Idem sutra. Da li u poreznoj i fini znaju koji formular treba ispuniti jer nešto što sam pročitao ima više tih formulara. Nemam knjigovođu više. Hvala.

Da ima ih vise ali vi imate predpostavljam jd.o.o. ili d.o.o. sto znaci da ispunjavate obrazac rsv-1. Naravno da znaju koji obrazac treba i kako popuniti. Postoje obrasci za d.d., g.i.u. Sluzbenici ce vas uputiti i idete u finu, a ne u poreznu jer fina vodi taj registar.

uređeno: od BRKICA00
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Prije 18 minuta, aleksandar93 je napisao:

pošto je doo u likvidaciji da li mi treba neki dokaz ili papir da jeste ili mogu potpisati autocertifikat?

ispričavam se zbog previše pitanja.

hvala

Ukoliko imate certifikat nema potrebe da odlazite u finu uopce vec mozete odraditi sve preko interneta. Sto se tice ovog dijela sa likvidacijom ne vjerujem da to ima ikakav utjecaj. UKoliko niste skloni koristenju interneta probajte u poslovnici fine pa ako ne bude moglo oni ce vas uputiti sto dalje. Jedino sto vas mogu traziti jest aktivni izvadak eventualno makar sumljam.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Jako puno vam hvala svima. Bio u fini i napravio sve. Kao što su napisali u ovom topicu bolje da se ode i ako je doo u likvidaciji kao moj da ne bi bilo problema. Jedino što nisam napisao da mi je tata prokurist ali gospođa na šalteru mi je rekla da to nije problem pošto sam ja jedini vlasnik i likvidator. Pogledala je nešto preko kompjutera u sudskom spisu i tamo piše da je doo u likvidaciji i da sam ja jedini vlasnik. Eto toliko.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 3 godina kasnije...

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija