Jump to content

alkohol 1,69 promila


bing01

Preporučene objave

Na adresu će ti stići prekršajni nalog na koji ćeš se moći žaliti, a kako će staviti kaznu od 10000 kn, isplati se žaliti i ići na ublažavanje.

Opcija je i da ti pošalju obavijest da će biti podnesen optužni prijedlog, pa nakon toga poziv sa suda, a dalje je isto.

Vjerojatniji je prvi slučaj ako ti je prvi put.

 

U biti ne možeš ništa dok nešto ne dobiješ, pa se javi.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Nema zabrane upravljanja ako je prvi put, a smanjenje je moguće na trećinu prvobitne kazne (znači na nešto više od 3000 kn). U slučaju priznanja, kajanja, nekažnjavanosti i sl., vjerojatno je znatno ublažavanje kazne.

Optužni prijedlog znači da se ide u sudski postupak, pa ćeš biti pozvan reći svoje, dok bi kod prekršajnog naloga trebao pisati prigovor da sve dođe na sud. Ništa od toga nije bolje ni lošije, samo su različiti postupci, a tebi i je cilj da sve dođe na sud koji može smanjiti kaznu (policija ne može smanjiti).

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 1 godina kasnije...

Najmanja kazna je 10000 kuna. 10-20 tisuća je inače za ovaj prekršaj. Meni su dali 10300 kuna. Skoro najmanju. Omogućili mi da plaćam u 5 rata 2/3 kazne. Sa troškovima oko 1000 eura. Puno. Žalio sam se na način da sam sve priznao, kajao se,  prvi put,mala primanja, ....

Ništa nije vrijedilo nažalost.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Na 09. 05. 2021. at 21:50, bing01 je napisao:

Najmanja kazna je 10000 kuna. 10-20 tisuća je inače za ovaj prekršaj. Meni su dali 10300 kuna. Skoro najmanju. Omogućili mi da plaćam u 5 rata 2/3 kazne. Sa troškovima oko 1000 eura. Puno. Žalio sam se na način da sam sve priznao, kajao se,  prvi put,mala primanja, ....

Ništa nije vrijedilo nažalost.

bome su te oderali ja sam 1.41 i 1333+100 sud i 80 dreger i mjesec bez vozacke

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija