Jump to content

Rekonstrukcija krova i dozvole


BudH

Preporučene objave

Poštovani, obzirom da mi je krov počeo prokišnjavati, potrebno ga je renovirati, međutim ja bi u tom slučaju išao na "rekonstrukciju" istog. Radi se o krovu obiteljske kuće (i to sa padom samo na jednu stranu), sljeme je na visini od 1,6 m (barem je tako evidentirano u elaboratu). Krov pokriva dio površine, dok drugi, manji dio pokriva ploča. Želio bih to potkrovlje pokušati učiniti iskoristivim, i to na način da prilikom renoviranja krova, nadozidam dio od cca 50-60 cm sa strane sljemena (dobila bi se visina od cca 2,1 m), dok bi sa suprotne strane nadozidao visinu od cca 1,5-1,7 m (sada je nekih 20 cm visine), kako bi pad i dalje bio prisutan, međutim nešto blaži. Isto tako, dio krova bih skratio, te spojio sa već postojećom pločom u manju terasu. Osim izrade glavnog projekta i građevinske dozvole, zanima me moram li zatražiti i dozvolu susjeda za takav projekt, kao i možda neku drugu dozvolu. 

Hvala 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija