Jump to content
bushra

Rociste

Preporučene objave

Znači da kad dobiješ poziv sudu javiš da si bolestan ili imaš neke druge neodgodive obaveze i da ti poziv pošalje za neki drugi dan.

Znači da presuda može bit donesena i bez tebe kao okrivljenika (bit će da si okrivljenik).

Podijeli ovu objavu

Podijeli na drugim stranicama

Prije dva mjeseca Suprug  recidivist voznja pod utjecajem marihuane priveden i osuđen na 5 dana zatvora i oduzimanje vozacke 2.mjeseca.

U rjesenju nakon izlaska iz zatvora pise  ukoliko ponovi djelo kazna do 20,000kn

Međutim sada ga ponovno pozivaju na 

Rociste kakva kazna se moze ocekivati

Uređeno od bushra
Pojasnjenje

Podijeli ovu objavu

5 dana zatvora?i bez novčane?

Sad ga pozivaju za novo djelo vožnje pod utjecajem droge?

Ako je tako onda kazna može bit do 20 000 kn (od 10 000) ali ga mogu kazniti i do 60 dana zatvora i na 6 mjeseci će mu uzet vozačku.

Morate bit precizni zašto ga sad zovu.

Podijeli ovu objavu

Ne za novo djelo.sada ne vozi.

Pretpostavljam za zadnje djelo je poziv

5 dana zatvora bez novcane,tako pise u rjesenju optuznog.

Prije toga su ga novcano kaznjavali.

Sada ne razumijem zasto ga opet pozivaju ako.je vec izrecena zatvorska kazna kako pise u rjesenju

Uređeno od bushra

Podijeli ovu objavu

Pozdrav

Kakva je praksa  suda kod naplate novcane kazne ukoliko.je okrivljenik nezaposlen ii u  blokadi racun.

Da li se umjeato novcane ide zatvorska? 

Ukoliko uvide da nisu u mogucnosti novcano naplatiti

Podijeli ovu objavu

Uključi se u diskusiju

If you have an account Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

• Similar Content

• objavio Controlyourself
      Pozdrav,
      Evo javljam se u vezi jednog cudnog slucaja,vozio sam auto a bio sam pod opijatima ja i tri prijatelja,zaustavlja nas policija(krimovci) i mene izvedu van dok su trojica prijatelja ostala u autu jedan od krimovaca mi je rekao da vidi da sam konzumirao nesto i da me moze testirati ako bude zelio.Ja sam mu priznao da sam konzumirao,nakon toga je slijedio pretres meni i u autu nisu nista nasli,ali prijateljima su nasli svakom po nesto i priznali su da je njihovo,meni su na licu mjestq rekli da sam slobodan a njih trojicu su odveli do mjesta u kojem smo bili (kod mene) i pronasli su jos necega i oni su isto rekli da je njihovo.Rekli su da su pokrenuli prekrsajni postupak jer nije bilo naznaka prodaje nego posjedovanje malo tezih droga.Sad mene zanima dali sam ja stvarno slobodan msm ne vodi se nikakv postupak protiv mene samo su mi zapisali broj vozacke i registracijske tablice ali nista drugo jer u mom vozilo i kod mene nije bilo nista.Pa me zanima hocu li ja mozda dobiti neki poziv na sud ili poziv kao svjedok ili dal ce se kasnije pokrenut neki postupak protiv mene iako su prijatelji uzeli sve na sebe krivicu
    • objavio converter
      Zna li netko kolika je kazna kada na policijskoj kontroli goriva vide da vozis na lož ulje?
  • Online korisnici

• Napravi novi...