Jump to content

DANSKA

Preporučene objave

Lijepo Vas molim za pomoć ! Imam blokirani račun a odlazim iz kompanije, novac koji čekam je veči od svote duga . Ok dio ide na regularni račun, za koji nemam više karticu niti mogu sa njom išta raditi, a dio ide na blokirani, i to je ok, one se bude zatvorio, ako nema nekih skrivenih brojeva !!  

Da li isplata može od kompanije ići na odvjetnički račun za otpremninu mislim ili na neki drugi. Naime na zaštić

čenom računu imam dug koji bi kešom i dogovorom mogao smanjiti prema tražiocu, a ako sve sjedne ništa !! 

Da li i kako nakon sjedanja novaca uopće mogu podići ostatak istih, preko blokiranog ili ?' redovnoga koji nemam iako imam !!

Hvala vam unaprijed , dosta je hitno , jer se selim van RH, pa bih volio sve to eto nekako očistiti za sobom . Svako dobro

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Otpremnina, ako se isplaćuje u neoporezivom iznosu (do 6.400,00 kn po godini staža), po Pravilniku o porezu na dohodak, može se na zahtjev radnika isplatiti na ruke. Podnesite poslodavcu zahtjev da Vam otpremninu isplati na ruke. Ako je veći iznos od neoporezivog, onda mislim da će poslodavac morati obračunati poreze i doprinose na taj Vaš dohodak, pa Vam neće moći isplatiti na ruke, nego isključivo na Vaš redovni račun.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija