Jump to content

sudska pristojba na odgovor na prijedlog za ponavljanje postupka


zelenairska

Preporučene objave

Podnijela sam prigovor na rješenje za platež sudske pristojbe za odgovor na prijedlog za ponavljanje sudskog postupka. U prigovoru  sam zatražila da me sud oslobodi plaćanja sudskih pristojbi obzirom da je tužiteljev prijedlog za ponavljanje postupka odbijen kao neosnovan i time u cijelosti nije uspio u parnici. Nadalje priložila sam i rješenje kojim mi je priznato tjelesno oštećenje  Zavoda za vještačenje osoba sa invaliditetom. Nakon šest mjeseci dobila sam rješenje kojim se moj prigovor odbija kao neosnovan.

U obrazloženju se navodi da nisam oslobođena plaćanja sudskih pristojbi u ovom predmetu pa sam ih u obvezi platiti. Zbog tih razloga, a na temelju članka 29. st.2. Zakona o sudskim pristojbama odlučeno je kao u izreci.

Ne razumijem koji su ti razlozi  jer nisu navedeni pa sam u nedoumici trebam li uložiti žalbu Županijskom sudu i izložiti se nekim novim troškovima ili odustati od žalbe .Molim hitan odgovor jer mi ističe rok za žalbu.

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Hvala Vam na odgovoru. Nije mi jasno iz rješenja ispunjavam li uvjete obzirom da sam se pozvala na članak 11. Zakona o sudskim pristojbama i dostavila rješenje Zavoda za vještačenje osoba sa invaliditetom kojim mi je priznato tjelesno oštećenje od 50% na donje ekstremitete. Iako je u obrazloženju rješenja navedeno da  sam priložila navedeno rješenje  ne piše zašto je moj prigovor neosnovan. Može 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Prije 34 minuta, zelenairska je napisao:

Hvala Vam na odgovoru. Nije mi jasno iz rješenja ispunjavam li uvjete obzirom da sam se pozvala na članak 11. Zakona o sudskim pristojbama i dostavila rješenje Zavoda za vještačenje osoba sa invaliditetom kojim mi je priznato tjelesno oštećenje od 50% na donje ekstremitete. Iako je u obrazloženju rješenja navedeno da  sam priložila navedeno rješenje  ne piše zašto je moj prigovor neosnovan. Može 

Hvala Vam na odgovoru. Nije mi jasno iz rješenja ispunjavam li uvjete obzirom da sam se pozvala na članak 11. Zakona o sudskim pristojbama i dostavila rješenje Zavoda za vještačenje osoba sa invaliditetom kojim mi je priznato tjelesno oštećenje od 50% na donje ekstremitete. Iako je u obrazloženju rješenja navedeno da  sam priložila navedeno rješenje  ne piše zašto je moj prigovor neosnovan.  

Hvala, 

Prije 16 minuta, Borbena7 je napisao:

Onda se žalite na to rješenje i pozovite se na čl. 11. st. 1. toč. 5. Zakona o sudskim pristojbama.

 Hvala na odgovoru, uložiti ću žalbu.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija