Jump to content

Legalizacija lođe


Marello

Preporučene objave

Poštovani,

razmišljam o zatvaranju lođe pa mi je iz dostupnih informacija nejasno u kojem slučaju je potrebno provesti postupak legalizacije. Nemam namjeru raditi preinake kojima bih povećavao postojeći prostor, niti bih išta rušio. Znači, tu jednu stranu koja je otvorena, želio bih zatvoriti pvc stolarijom pa me zanima je li to moguće napraviti bez legalizacije.

Zatim, zanima me na koji način smijem koristiti tako dobiven prostor u slučaju da legalizacija nije potrebna. Mogu li ga iskoristiti kao posebnu prostoriju, primjerice spavaću sobu ili blagovaonicu. Koja su ograničenja?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 2 sati , Marello je napisao:

Mogu li ga iskoristiti kao posebnu prostoriju, primjerice spavaću sobu ili blagovaonicu. Koja su ograničenja?

Čim lođa ili balkon gubi svoju prvotnu funkciju na način koji ste spomenuli, bez obzira bi li nešto rušili ili ne, potrebna je dozvola za rekonstrukciju, suglasnost suvlasnika...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Prije 38 minuta, Spitfire je napisao:

Čim lođa ili balkon gubi svoju prvotnu funkciju na način koji ste spomenuli, bez obzira bi li nešto rušili ili ne, potrebna je dozvola za rekonstrukciju, suglasnost suvlasnika...

Upravo to me zanima. Što je prvotna funkcija lođe? Jednom kada se taj prostor zagradi što ja s njim mogu (a da je pravno valjano)? Držati tamo cvijeće? Stol i stolce? Stvari koje se obično ne drže u stanu (npr. bicikl)?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija