Jump to content
Tokky

Zalba na izrecenu kaznu(pos. Marihuane)

Preporučene objave

Pozdrav. Danas sam nasumicno zaustavljen i legitimiran na ulici pri izlasku sa radnog mjesta(povremeni studentski posao) usred bijela dana te sam policajcima dragovoljno predao 6g(sa pvc vrecicom u kojoj se nalazi) marihuane. U postaji mi je izrecena kazna od 4700kn. Predhodno sam prekrsajno kaznjavan jednom, za posjedovanje 2g marihuane, krajem 2013.g. Student sam , zivim sa samohranom majkom koja je na bolovanju vec godinu dana radi ozbiljne bolesti.Zanima me imam li osnova na zalbu te moze li mi i koliki problem stvoriti prekrsaj od prije 7 godina? Lijep pozdrav

Uređeno od Tokky
Podijeli na drugim stranicama

Ako je od pravomoćnosti (i završetka mjere, ako je koja bila izrečena) za ovo ranije prošlo 3 godine, ne računa se više i možeš reći da si nekažnjavan.

Isplati se prigovarati s priznanjem, kajanjem i molbom za ublažavanjem kazne (iz razloga koje navodiš). Po iskustvima s foruma, konačne kazne budu 700 do 2000 kn, a imat ćeš oravo plaćanja 2/3.

Hvala Vam na odgovoru. Onda cu napraviti prigovor. Citanjem slicnih tema po forumu stekao sam dojam da mi je bolje doci osobno na sud posto sam uredan, pristojan i elokventant decko. Moram li pri odlasku u PP na nesto posebno pripaziti pri podnosenju tog zahtjeva/prigovora?

Uključi se u diskusiju

If you have an account Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

• Napravi novi...