Jump to content

Nasljedstvo


Gordanaa Magic

Preporučene objave

prije 1 sat , Gordanaa Magic je napisao:

Koja su moja prava

Prije svega trebate pribaviti rješenje o nasljeđivanju, obzirom da je ostavinski postupak okončan ( tako ste bar naveli). 

 

prije 1 sat , Gordanaa Magic je napisao:

i kako doci svog djela

Sasvim izvjesno da će te morati kroz parnični postupak ( tužba). 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

To je vec1 god. kod moje odvjetnice,pokusala je na dogovor sa njima ali bezuspjesno ,tako da je tek prije par dana poslana tuzba.Jedno pitanje,ja vec godinu dana nisam dobila nikakve info.od odvjetnice,za svaku info .ja zovem ,pitam...htjela vec odustat od svega,sad dobila da opet platim(sve je u Porecu) jer otac je tamo imao nekretnine,vrijedne ,i naravno zbog toga su me i izostavili,a ja zivim u Varazdinu,znaci moram platit 1350kn.sud u Pazinu,da se tuzba pokrene,neznam koliki je moj dio;na  koliko je sta procijenjeno,ne mogu nikakve odg.dobit,dobijem sture odg. i opet neznam  nista,dokumente mi poslika i salje mi sve porukom.Sta se radi u slucaju da oni nemaju da me isplate ? Ne zelim raditi dug prema odvjetnici a oni me ne isplate ,nikada. Jer financijski vise nisam u mogucnosti ici dalje.Sta da radim dalje?Da samo cekam ili sta? Sta se sad poslije tuzbe moze dogoditi?Obzirom da su oni napravili kriminalno djelo,to ce duze trajati. Na kraju ,i sad razmisljam da odustanem jer,cini mi se da cu se naplacati za "nista".Hvala ,lp

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 21 sati , Gordanaa Magic je napisao:

Obzirom da su oni napravili kriminalno djelo,to ce duze trajati.

U smislu kaznenog zakona nema obilježja kaznenog djela. 

 

prije 21 sati , Gordanaa Magic je napisao:

Sta se radi u slucaju da oni nemaju da me isplate ?

Prije svega je bitno da  ishodite presudu kojom se utvrđuje da ste suvlasnica na imovini koja je činila ostavinu, i temeljem takve presude upišete svoje pravo. 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija