Jump to content

Fotografiranje vozila i reg oznaka na privatnom posjedu


Gerira

Preporučene objave

Postovani,

Imao sam neugodnu situaciju sa jednim clanom obitelji koji mi je banuo na vrata i zapoceo svadju oko jednog sudskog spora u kojem ja nemam nikakve veze. Uglavnom, usao sam u kucu i zakljucao vrata a doticni je isao po dvoristu posjeda i slikao vozila zajedno sa reg plocicama parkirana u dvoristu. Doticni sa tim vozilima nema nista niti je ikada imao, a na toj adresi ne zivi. Pitao sam ga sta ce mu slike, odgovorio je imam ja svoje razloge (pretpostavljam da misli da vozila vrijede neznam koliko, a radi se o renaultu starom 10 g i skuteru starom 20ak g, nebitno ionak).

Zanima me, ima li pravo slikanja reg oznaka i vozila na privatnom posjedu? Reg oznake se mogu povezati sa mojim imenom ionako...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Prije 2 minuta, drot13 je napisao:

Ništa. Ako nisi s njim u sporu, izbjegavati svađu ili neke druge kontakte kako ne bi bilo sukoba i to je to.

A zastita osobnih podataka i sl.? Kontakte nemamo, a kada dodje fizicki do mene tada je svaki puta policija intervenirala, ali doticni bi se "izgubio" dok oni dodju. Makar realno nista mu ne mogu napraviti osim reci da napusti privatni prostor.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija