Jump to content

Vjerodostojna isprava


ljubicica1

Preporučene objave

Evo stvarno nisam dobio ništa! Zato Vas i pitam... Sredstava je bilo na računu i skinuli su iznos. Kažem nisam sigurno jesam li to sve podmirio tako da me iznenađuje toliko, ali svejedno bih volio dobiti to rješenje.

Bio sam danas u fini, očevidnik je čist i oni mi kažu da mi ispravu ne mogu dati jer je citiram "u postupku naplate". 

Da se radi o telekomu znam samo radi potvrde o plaćanju na internet bankarstvu.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Morali ste primiti, samo je pitanje na koji način. Vjerujem preko oglasne ploče. U Fini tražite poslovni broj rješenja temeljem kojeg se provela ovrha i ime donositelja tog rješenja tj. javnog bilježnika. A zatim pođite u javnog bilježnika i zatražite uvid u svoj spis ili kopiju istog. Iz spisa bi trebalo biti razvidno kako je dostava obavljena.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Evo, bio sam u FINI i dobio sam kopiju tog rješenja... da, radi se nekom dugovanju prema telekomu iz 2015, preko javnog bilježnika je sve išlo. Plaćeno je izravnom naplatom preko fine.

Ali me zanima me još nešto. Ja sam 30.01 (čet) vidio da su mi skinuti novci s računa (izgleda rezervirani?) u petak 31.1 sam bio na fini i potpisao da se novci mogu prebaciti njima... I mislio sam da je to gotova stvar😁

No, valjda je prava naplata išla u pon ili ut jer sam u dućanu u utorak skužio da mi kartica ne radi (valjda sam bio blokiran? tko mi kažu u banci). E sad ja sam kratko u pon ušao u svoj dozvoljeni minus... Dal' je to bio razlog blokade? I zašto su me blokirali ako su imali novaca na računu par dana prije? Ja sam odmah uplatio novce i sve je nakon toga radilo...

Ne želim da mi bude zavedeno negdje da sam bio blokiran 1dan.... Jer novaca za naplatu je bilo...

Hvala na odgovorima!

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

, ljubicica1 je napisao:

No, ja nikada na adresu nisam dobio to rješenje. U Fini mi kažu da mi ne mogu takvo što dati. Moje je pitanje kako ja mogu doći to toga? 😅 

 

, ljubicica1 je napisao:

Evo, bio sam u FINI i dobio sam kopiju tog rješenja... da, radi se nekom dugovanju prema telekomu iz 2015, preko javnog bilježnika je sve išlo. Plaćeno je izravnom naplatom preko fine.

I jeste skuzili zasto to rjesenje niste dobili na kucnu adresu.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija