Jump to content
marijaines

Lokacije kamera za nadzor prometa

Preporučene objave

Radi se krizanje selska i Zagorska ako se ne varam. Uglavnom ja isao po zagorskoj i skretao lijevo na selsku i na tom semafora ima kamera neka uska i sada me zanima da li ona snima samo prolaz na crveno (pretpostavljam da je to glavni razlog zasto je iznad semafora) ili moze i ostale prekršaje snimat? Pošto su auti iz kontra smjera prvo skretali desno i ja taman krenuo i skrenuo kad je auto krenuo ici ravno nije imo tolku brzinu da bi radi mene morao recimo naglo kocit da izbjegne sudar. 

Podijeli ovu objavu

Podijeli na drugim stranicama

Radi se o kameri koja je na cesti ima jedno ugibalište i tamo je na podu ne znam kak se zove, ali me jako izgledom podsjeća na one filmske starije kamere. Eh sad me zanima kako funkcionira mjerenje brzine. Policija je bila udaljena od kamere i nes su pisali .Ograničenje je 80 , a ja iso oko 100 eh sad mislim da sam u jednom trenutnih i malo usporio , pa me zanima jel trba strahovat ili ne . Posto navodno brzinomjeri U autu pokazuju nekih 5 km vise od stvarne brzine , a opraštaju 10 km preko ograničenja ako se ne varam? 

Podijeli ovu objavu

prije 5 sati , sivko je napisao:

Ako je van grada sve ok.

To je bilo tamo na Jadranskoj aveniji kada se ide sa autoputa prema rotoru. I u jednom dijelu ima kao neko ugabilaste i tu je bila kamera na podu 80 je ogranicnje .

Podijeli ovu objavu

Pozdrav! Znam da je ovo pitanje više puta postavljano ali postoje različiti odgovori.

Prošao sam kroz crveno na križanju Baštijanove i Ul. Dragutina Golika. Na semaforu je postavljena kamera koja me mogla snimiti. Snima li ta kamera prekršaje poput prolaska kroz crveno ili je za mjerenje prekoračenja brzine?

Kamera je u bijelom kučištu, slična ovoj na slici: https://informer.rs/data/images/2017-12-25/34580_10912_f.jpg

Hvala

Podijeli ovu objavu

, LEXLFA je napisao:

Pozdrav! Znam da je ovo pitanje više puta postavljano ali postoje različiti odgovori.

Prošao sam kroz crveno na križanju Baštijanove i Ul. Dragutina Golika. Na semaforu je postavljena kamera koja me mogla snimiti. Snima li ta kamera prekršaje poput prolaska kroz crveno ili je za mjerenje prekoračenja brzine?

Kamera je u bijelom kučištu, slična ovoj na slici: https://informer.rs/data/images/2017-12-25/34580_10912_f.jpg

Hvala

ni za jedno ni za drugo po opisanom, no može poslužiti policiji za utvrđivanje činjenica 

Podijeli ovu objavu

Pozdrav!

Ušao sam u raskiržje na crveno, zapričao se sa ljudima unutar auta. Dogodilo se to na raskrižju Maksimirske ceste, Dubrave, Avenije Gojka Šuška i ul. Dragutina Mandla. Išao sam iz smjera Dubrave i skretao lijevo u ul. Dragutina Mandla. Uglavnom na semaforu je bilo upaljeno crveno. Ja sam ušao u raskrižje i čim sam ušao u raskrižje shvatio sam kakvu sam gluposto napravio, ali odmah se upalilo žuto i potom zeleno za skretanje ulijevo dok sam ja bio unutar raskrižja (propustio sam automobil koji je išlo ravno, tada sam tek vidio na semaforu žuto pa zeleno za lijevo).

Moje pitanje je ima li tamo kamera koje snimaju prolazak kroz crveno, i kolke su kazne otprilike?

Uređeno od Dux20000

Podijeli ovu objavu

U raskrižje sam ušao polagano jer sam skretao lijevo, samo je pitanje ima li neka kamera koja je to vidjela?  

To ću očito saznati za 2 tjedna ako dođe pismo doma.

Podijeli ovu objavu

Da se nadovezem, na sarajevskoj pokraj Konzuma proso kroz crveno ubrzanom brzinom na semaforu je mala crna kamerica. Takvih kamera ima na skoro svakom raskrižju, jel to kamera za crveno, za promet il' pak senzor za semafore? Nigdje nemrem nac pravi odgovor.

Podijeli ovu objavu

Uključi se u diskusiju

If you have an account Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

• Napravi novi...