Jump to content
Maya0110

samostalno skrbnistvo

Preporučene objave

pozdrav

moj bivsi partner je na izdrzavanju kazne od 3 godine..potpisao je olan o zajednickoj roditeljskoj skrbi ...mene zanima sto moram napraviti za samostalno skrbnistvo i jeli taj plan za zajednicko skrbnistvo ili sti vec..

hvala

Podijeli ovu objavu

Podijeli na drugim stranicama

muci me jer je drzavljanin bosne i herc prijeti kako ce dijete zivjet 15 dana kod njega 15 kod mene da njega boli ona stvar da njemu nitko nemoze nista i da ce on dijete odvest u bosnu

nezeli da on odlucuje o nicemu jer nije kompetentan...3 godine nebrine za dijete niti placa niti ista..on nemisli na dobrobit djeteta nego samo na sebe.

Podijeli ovu objavu

on se sve slozio..i reko je da se slozio tako izmedju centra za socijalnu jer mora ..ali kad on izadje da njega briga za to sto smo se dogovorili da njemu nemoze nitko zabranit ni naredit sto da radi i koliko da vidja dijete

Podijeli ovu objavu

slazem se s vama daleko mu kuca ..

zato bi i zeljela imat samostalno skrbnistvo jer nezelum da on odlucuje o nicemu jer od rodjenja dijeteta nije bio uz nju...a sad samo nazove da prijeti da vrijeda itd

Podijeli ovu objavu

Uključi se u diskusiju

If you have an account Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

• Napravi novi...