Jump to content

Povrat poreza


anonimno

Preporučene objave

Molim vas da mi objasnite sve detalje, pravila i mogućnosti u ostvarivanju povarta poreza. Radim od 1.06. ove godine i imama plaću 3500 pa mi je svaka kuna bitna. Sad sam kupila naočale pa su mi izdali R1 na JMBG, pa sad neznam kamo bih s tim. A plaćam i autoškolu 4800 kn i pitala sam jel mi mogu dati R1, i mogu.

 

Pa me zanima, što i kako sada trebam napraviti?

Koliko povrata mogu uopće dobiti i za sto sve?

 

Dajte me informitajte, pleaseee

PUNO PUSA

Lady Svortz ;-);-)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Imate pravo na povrat poreza samo za naočale, ne možete ostvariti povrat za autoškolu. Obzirom da ćete na kraju godine imati samo 6 mjeseci rada u tekućoj godini to znači da niste u mogućnosti iskoristiti cjelokupnu osobnu olakšicu. Iz tog razloga će vam se vratiti cjelokupni uplaćeni predujam poreza. Ako imate uzdržavane članove oni vam povećavaju osobni odbitak. Mislim da će vam se vratiti cjelokupni porez i bez prilaganja računa za naočale. Za detaljni obračun povrata morate pričekati dobivanje IP obrasca kojeg ćete dobiti do 31.01.2007. od tvrtke u kojoj radite. Tek tada se može napraviti konačni obračun povrata.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija