Jump to content

Udar u parkirno vozilo, udaljavanje s mjesta nesrece


Marineromar

Preporučene objave

Pozdrav, 

Udario sam u parkirno vozilo krecuci se unatrag pod utjecajem alkohola, te me vlasnik vozila vidio i izmjenili smo par rijeci s odredene udaljenosti,na vozilima nije bilo stete te nisam izasao iz automobila i ostavio mu podatke nego sam nastavio voziti, medu tim vlasnik vozila je prozvao policiju, policijki sluzbenici  su me pronašli(bježao nisam) 1 sat nakon tog događaja te sam napuhao 1.6 promila, pošto sam bio alkoholiziran ne sjecam se jesu li me pronašli baš dok vozim ili samo sjedim u automobilu, u prometnom prekršaj u piše pronađen u 3,15 h(ne pise da sam upravljao vozilom, dakle terete me da sam tom zgodom, (prilikom udara bio alkoholiziran a ne piše u trenutku kad su me pronašli)... Zanima me mogu li u prigovoru navesti da nisam nikako tu vecer upravljao vozilom nego da sam tu vecer se druzio  s osobama koje ne poznajem te da su oni vozili pošto se ja nisam dobro osjećao te sam u trenutku kad su me službenici pronašli samo sjedao u automobilu,nigdje ne piše da sam upravljao motornim vozilom u trenutku pronalaska, hvala unaprijed(shit hapens 😒

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 8 sati , Marineromar je napisao:

te me vlasnik vozila vidio

 

u prometnom prekršaj u piše pronađen u 3,15 h(ne pise da sam upravljao vozilom, dakle terete me da sam tom zgodom, (prilikom udara bio alkoholiziran a ne piše u trenutku kad su me pronašli)...  

Terete te da si pijan udario što znači i vozio i da si prouzročio prom nezgodu i pobjegao (nisi ostavio podatke) i to je to.Da li si poslije samo sjedio ili su te zaustavili je nebitno.

Vlasnik te je vidio (a i razgovarao) tako da nepoznati vozači odpadaju.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija