Jump to content
IvicaAron

zemljište

Preporučene objave

Dali mi netko može pomoći u vezi pisanje zahtjeva za zemljište, trebao bi napisati zahtjev Općini u vezi poljoprivrednog zemljišta da se prenamjeni u građevinsko zemljište. Dali mi neko može dati smjernice kako se piše  zahtjev . Hvala Puno LP

Podijeli ovu objavu

Podijeli na drugim stranicama

Morao sam pitati jer se prenamjena vrši kada je isto već u građevinskom području a želi se graditi objekat, tada to vrši tako da se po pravomoćnosti građevinske dozvole prosljeđuje upravnom odjelu JLS za promjenu namjene te ne treba nikakav zahtjev.

Za vaš slučaj trebal bi ste sastaviti nešto otprilike ovako nešto:

U lijevom gornjem kutu navedete svoje podatke, ime i prezime, adresu a desno ispod navedete onoga kome isto upućujete (Općina/grad xy, adresa yx)

te kao Predmet: Zahtjev za prenamjenu zemljišta prilikom izrade prostornog plana uređenja (PPU Općine xy, ili detaljnijeg plana koji je u izradi npr. UPU

Molim da se na temelju priloženih dokumenata, Izvadka iz zemljišnih knjiga K.O. XY, kat.čest. br. 123, u naravi zemljišta poljoprivredne namjene površine (čhv/m2), te kopije katastarskog plana izvrši prenamjena zemljišta koje trenutno nije u građevnoj zoni prilikom izrade PPUO xy (ili kojeg već plana). Na navedenom zemljištu se planira zahvat za namjenu izgradnje obiteljske kuće, kao i pomoćne građevine (ili čega već) u ukupnoj površini namjeravanog zahvata od XYZ m2.

Prilog zahtjevu:

1. Izvadak iz ZK

2. Kopija katastarskog plana

U________________________, dana _____________2020 godine

Potpis

Podijeli ovu objavu

Podijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

If you have an account Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

• Napravi novi...