Jump to content

potvrda o nekaznjavanju?


anonimno

Preporučene objave

takvo uvjerenje o nekažnjavanju koje je moj muž prije mjesec dana dobio na općinskom sudu u zagrebu. na njemu piše da protiv njega (zaokruženo) nije u tijeku istražni postupak, podignuta optužnica koja je postala pravomoćna, izrečena nepravomoćna osuđujuća presuda za kaznena djela za koja je zapriječena novčana kazna ili zatvor, te je isto izdano u svrhu zapošljavanja. što znači da sam vam točno gore odgovorila. nadam se da sam pomogla. pozdrav

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

zato ce njemu pisati, biti zaokruzeno ono sto bi trebalo..jer ako niste skuzili, protiv njega se nesto vodi i nalazi u odredjenoj fazi..

u tome je kvaka..

iako je nepravedno, jer taj postupak moze biti zavrsen povoljno za tu osobu, sto znaci moze na kraju biti donesena i odbijajuca i oslobadjajuca presuda ili postupak biti obustavljen, a covjek nece dobiti posao jer eto..poslodavci ce ipak sumnjivo gledati na taj podatak i tu osobu..pogotovo ako ima drugih sa istim kvalifikacijama a "cistog" uvjerenja..

 

jedno vrijeme ce te prisilno pauzirati sa javljanjem na natjecaje..

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija