Jump to content
Sign in to follow this  
Autoos114ke

Pravni savjet novi zakon

Preporučene objave

Imam 1015 dana borbenog sektora i u mirovini sam.zanima me da li mi sin prilikom javljanja na natječaj ima prednost za zapošljavanje po novom zakonu o hrvatskim braniteljima po članku 102.trenutno je na zavodu za zapošljavanje i prima novčanu naknadu.

Podijeli ovu objavu

Podijeli na drugim stranicama

Još uvijek ima prednost a ima i onih po istom zakonu koji imaju prednost nad njim.Samo ako se sin zapošljava u državnoj firmi ili državnoj/javnoj upravi,kod privatnika to ne igra ulogu.

Uređeno od sivko

Podijeli ovu objavu

prije 22 sati , Autoos114ke je napisao:

Imam 1015 dana borbenog sektora i u mirovini sam.zanima me da li mi sin prilikom javljanja na natječaj ima prednost za zapošljavanje po novom zakonu o hrvatskim braniteljima po članku 102.trenutno je na zavodu za zapošljavanje i prima novčanu naknadu.

prije 21 sati , malicovjek je napisao:

Mislim da ne, ti si u mirovini a tvoje dijete na redovnoj naknadi sa burze.

tvoj odgovor je točan

Podijeli ovu objavu

Prije 35 minuta, sivko je napisao:

Možda pod "k" čl.101

Previse toga se zahtjeva kako bi se ispunio taj uvjet, vezan je na taj clanak 101., k) i clanak 107., a onda i clanci 108. do 112., tako da je dosta zakomplicirano, lakse bi bilo da se radi o nezaposlenom samom branitelju.

Uređeno od malicovjek

Podijeli ovu objavu

prije 21 sati , malicovjek je napisao:

OK, ali na clanak 102., stavak 1 -3, se veze i clanak 107., a na njega clanak 108. do 112. i tako u krug, nista vas ne kosta da probate, jedino sto morate skupiti tu potrebnu dokumentaciju koju traze.

i nadati se da ti koji odlučuju ne znaju tumačiti zakon :) ........zakon ne predviđa prednost djece kao u ovom slučaju

Podijeli ovu objavu

Uključi se u diskusiju

If you have an account Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

Sign in to follow this  

• Online korisnici

No members to show

• Napravi novi...