Jump to content

Odsteta i prodaja motora


Runner212

Preporučene objave

Postovani, imao sam nezgodu na motoru gdje nije sudjelovalo drugo vozilo. Po policu imam dodatno ugovoreno "osobna zastita vozaca i suvozaca" zanima me imam li pravo na odstetu posto mi je pukao lakat, ozlijedio sam zglob te se natukao... 

 

Takoder me zanima mogu li prodat motor sada ili moram cekat da lijecenje i terapije zavrse u slucaju trazenja odstete. 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Po tom dodatnom osiguranju ugovorenom na polici osiguranja, imate pravo i Vi kao vozač podnijeti odštetni zahtjev nakon što Vam u cijelosti završi liječenje. Pri tome, ako dobijete isplatu osiguranja, ona će se vrlo vjerojatno odnositi samo na Vaše tjelesne bolove, smanjenje životne aktivnosti, pretrpljeni strah itd. (dakle, Vašu neimovinsku štetu), a ne i na štetu na motoru. Motor bi eventualno trebalo zadržati ako osiguranju bude sporan mehanizam nastanka prometne nezgode, pa da se po oštećenjima vidi kako je došlo do prometne nezgode. Je li policija izašla na očevid?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija