Jump to content

Saznanje o tuzbi


king7

Preporučene objave

prije 1 sat , Borbena7 je napisao:

Ovisi o opterećenju suda. Možete provjeriti na sudu i to na način da tražite informaciju, da li ste pod svojim OIB-om u ikakvom predmetu naznačeni kao stranka u postupku.

Hvala na odgovoru. Samo ako sam dobro razumio cim je pokrenuta tuzba ja to mogu provjeriti na sudu. Ako je recimo prije par dana podnesena tuzba oni to mogu meni reci u sudu? 

Ovo sve pitam jer odredjeni period necu biti na adresi prebivalista pa se bojim da mi ne dodje obavijest o tuzbi a ja onda ne stignem na vrijeme to preuzeti i odgovoriti na to.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Prije 1 minutu, king7 je napisao:

Ako je recimo prije par dana podnesena tuzba oni to mogu meni reci u sudu? 

Da, imate pravo na ovu informaciju.

Prije 2 minuta, king7 je napisao:

Ovo sve pitam jer odredjeni period necu biti na adresi prebivalista pa se bojim da mi ne dodje obavijest o tuzbi a ja onda ne stignem na vrijeme to preuzeti i odgovoriti na to.

Koliko je to dugo?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Alternativno, možete u tom periodu dok ste vani, provjeravati putem e-oglasne ploče, jer će Vam dostava biti u konačnici objavljena objavom na e-oglasnoj (e-oglasna.pravosudje.hr - svima je dostupna, ne morate imati e-građani niti išta slično, pretražite sebe po imenu ili OIB-u)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija