Jump to content
king7

Saznanje o tuzbi

Preporučene objave

Moze li mi neko reci ako je recimo danas podnesena tuzba protiv mene kada cu ja otprilike dobiti nesto na adresu kao obavijest da sam tuzen pa da mogu odgovoriti. A da li ja mogu prije toga nekako provjeriti ima li neka tuzba protiv mene.

Uređeno od king7

Podijeli ovu objavu

Podijeli na drugim stranicama
prije 1 sat , Borbena7 je napisao:

Ovisi o opterećenju suda. Možete provjeriti na sudu i to na način da tražite informaciju, da li ste pod svojim OIB-om u ikakvom predmetu naznačeni kao stranka u postupku.

Hvala na odgovoru. Samo ako sam dobro razumio cim je pokrenuta tuzba ja to mogu provjeriti na sudu. Ako je recimo prije par dana podnesena tuzba oni to mogu meni reci u sudu? 

Ovo sve pitam jer odredjeni period necu biti na adresi prebivalista pa se bojim da mi ne dodje obavijest o tuzbi a ja onda ne stignem na vrijeme to preuzeti i odgovoriti na to.

Podijeli ovu objavu

Prije 1 minutu, king7 je napisao:

Ako je recimo prije par dana podnesena tuzba oni to mogu meni reci u sudu? 

Da, imate pravo na ovu informaciju.

Prije 2 minuta, king7 je napisao:

Ovo sve pitam jer odredjeni period necu biti na adresi prebivalista pa se bojim da mi ne dodje obavijest o tuzbi a ja onda ne stignem na vrijeme to preuzeti i odgovoriti na to.

Koliko je to dugo?

Podijeli ovu objavu

Upravo sad, Borbena7 je napisao:

Dosta. Imate li nekoga od ukućana na toj adresi gdje ste prijavljeni i gdje očekujete da Vam dolazi pošta?

To i jest problem nemam nikoga ko bi mi mogao pomoci oko prijema poste.

Podijeli ovu objavu

Alternativno, možete u tom periodu dok ste vani, provjeravati putem e-oglasne ploče, jer će Vam dostava biti u konačnici objavljena objavom na e-oglasnoj (e-oglasna.pravosudje.hr - svima je dostupna, ne morate imati e-građani niti išta slično, pretražite sebe po imenu ili OIB-u)

Podijeli ovu objavu

Uključi se u diskusiju

If you have an account Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

• Napravi novi...