Jump to content

šteta na novom autu


danijel014

Preporučene objave

poštovani, molim za savjet...rezervirala sam i uplatila iznos novog auta iz autokuće. Trebala sam ići po njega u ponedjeljak. Zvali su me i rekli da je stigao dan prije, ali da se netko od radnika prilikom parkiraranja navodno malo ogrebao (oštetio )zadnji branik pa a su dali omah to u servis... budući je već kasko osiguran, rekli su da im novi branik kasko ne pokriva....

niti imam slike kakvo je oštećenje uopće bilo, iako oni tvrde da je samo plastika malo ogrebana..ali kako im vjerovati sada....

S obzirom da sam uplatila iznos auta na nihov račun autokuće. što mi predlažete u ovom slučaju...nisam platila da mi auto bude pa nitti i malo ogreban i popravljan.

oni ne žele staviti novi branik jer im je skup..mogu li zbog navedenog tražiti povrat novca i odustati od kupovine bez da mi zadrže dio iznosa ili tražiti da mi isplate na ruke cca. 5000 kn novi branik ili nešto treće?

Sva sam u šoku i razočarana....posebno što su dali na popravak bez mog znanja i niti imam prave slike o stvarnoj šteti , što su mi mogli slobodno lagati da je samo mala ogrebotina pa oni u servisu sve riješe pa ispadne kao novi...

 

puno hvala i molim za pomoć

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

, danijel014 je napisao:

.. budući je već kasko osiguran,

Tu vam lažu jer vozilo još nije registrirano - tako da nema kasko osiguranje - vozilo vi preuzimate i radite - tehnički i osiguranje.
Jedino ako prijevoznik koji dovozi vozila - ima osiguranje tereta koji vozi.
Tražite fotografije oštečenja vozila - ako kažu da to - kasko pokriva, onda moraju postojati slike oštečenja vozila, kad to vidite,
onda odlučite štočete dalje uraditi.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Kasko osiguranje nije obvezno osiguranje. Puno auto kuća nudi uz novi kupljeni automobil i policu kaska i policu od auto odgovornosti. To su dvije različite police. Auto ne možeš registrirati ako nemaš policu odgovornosti, ali auto možeš osigurati bez registracije. Kasko polica je vjerojatno već sadržana u ugovoru o kupoprodaji. I u originalnom postu nije spomenuto da je šteta nastala prilikom istovara.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija