Jump to content

što napravti.


KingCaput

Preporučene objave

Maloprije sam dobio sms od inistarstva pravosuđa : " Obaviještavamo vas da su po vašim OIB-om u Registru neplaćenih kazni evidentirani sljedeće podaci o neplaćenim kaznama : OPĆINSKI SUD U RIJECI, broj odluke Pp P -1211/2019 od 23.9.2019 na iznos 5000kn. I dolje stoje podaci za plaćanje.

 

Ja nisam dobio nikakav poziv za sud  niti sam 2019. bio na nekoj raspravi. Kome se mogu žaliti, jel mogu podnjeti zahtjev za zaštitu zakonitosti?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 1 sat , KingCaput je napisao:

Maloprije sam dobio sms od inistarstva pravosuđa : " Obaviještavamo vas da su po vašim OIB-om u Registru neplaćenih kazni evidentirani sljedeće podaci o neplaćenim kaznama : OPĆINSKI SUD U RIJECI, broj odluke Pp P -1211/2019 od 23.9.2019 na iznos 5000kn. I dolje stoje podaci za plaćanje.

 

Ja nisam dobio nikakav poziv za sud  niti sam 2019. bio na nekoj raspravi. Kome se mogu žaliti, jel mogu podnjeti zahtjev za zaštitu zakonitosti?

Probaj ovdje naći http://www.iusinfo.hr/EPublications/TOC.aspx

Jesi dobio kakav optužni prijedlog ili prekršajni nalog da je kazna tolika (5000 kn).

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija