Jump to content

Prijetnje smrću


Vjeverica21

Preporučene objave

Molim pomoc. Prijeceno mi je smrcu prekjucer. Susjed je sišao s kata i lupao na vrata s rijecima "Zaklat cu tee ubit cu teee" Dozivjela sam sinkopu.

Otisli smo van ja i otac cekat policiju tj pobjegli iz stana (jer nasa vrata se daju razvaliti ne mogu objasniti sada)

Lik je otisao gore taj

Dode policija i kaze da mogu samo privatnu tuzbu.

Dali su ga trebali odvesti,ili sluzbenu prijavu poslat ..?

Javila sam se umurarnjoj al mislim da nista od toga

Ako neko bolje zna zakon..

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 1 sat, G-man je napisao:

Na vašem mjestu svakako bih podnio kaznenu prijavu (odnosno prijedlog za progon) direkt DORH-u, jer prema opisanom, u ovom slučaju ne dolazi u obzir kazneno djelo koje bi bilo podložno privatnom progonu.

Hvala na odg. Hocu. Ja sam totalno zbunjena nikako do odgovora jeli doticnog trebala policija odvesti na ispitivanje ili sluzbeno dati na DORH ovo sve.

Inace covjek je kamionđija (kako da se izrazim) dozvolu za oruzje ima (to sam danas saznala )

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 14 sati , G-man je napisao:

Odlično, to svakako napomenuti u prijavi.

Policija je barem trebala obaviti razgovor s njim.

..oni jesu obavili 2minutni razgovor s njim..i nis drugo. Niti ne razumijem zasto ja nisam potpisala niti otac zapisnik.. nego su na blokic pisali.. koliko znam izjava se potpisuje...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 5 sati , Vjeverica21 je napisao:

..oni jesu obavili 2minutni razgovor s njim..i nis drugo.

Dobro, to je ništ.

Pretpostavljam da znam što je posrijedi - situacija u cijeloj zemlji je takva da nikoga nije previše briga (realno) za neke prijetnje, a vrlo često kada su u pitanju susjedski odnosi, to ima neku genezu od ranije, pa su išli linijom manjeg otpora. Nije opravdanje, ali mogu ih razumjeti.

Vi i dalje imate pravo podnijeti prijedlog za progon, samo pripazite na rok od 3 mjeseca od događaja da to učinite.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 2 sati , G-man je napisao:

Dobro, to je ništ.

Pretpostavljam da znam što je posrijedi - situacija u cijeloj zemlji je takva da nikoga nije previše briga (realno) za neke prijetnje, a vrlo često kada su u pitanju susjedski odnosi, to ima neku genezu od ranije, pa su išli linijom manjeg otpora. Nije opravdanje, ali mogu ih razumjeti.

Vi i dalje imate pravo podnijeti prijedlog za progon, samo pripazite na rok od 3 mjeseca od događaja da to učinite.

Ja sam im se ispričala 5x vani sto ih zovem u ovoj situaciji.. mene je sramota bilo zvat u ovoj situaciji ..

Javila se unutarnja danas. Nemaju uopce evidentirano te prijetnje.. sta je policajac pisao onda ne znam, valjda samo podatke.. 

Svakako hvala na odgovoru vama i osobi drott13

uređeno: od Vjeverica21
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 16 sati , Vjeverica21 je napisao:

Javila se unutarnja danas. Nemaju uopce evidentirano te prijetnje.. sta je policajac pisao onda ne znam, valjda samo podatke.. 

Ili prijavit djelo DORH-u kako kaže poštovani G-man ili prošetati do policijske postaje i tamo prijavit kazneno djelo i potpisati izjavu pa će bit "službeno" i morate će postupat.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija