Jump to content
iphoneutrka

Obrt bez ziro racuna - placanje na privatni racun

Preporučene objave

Pozdrav, imam pausalni obrt i poslujem preko paypala. Imam klijente koji placaju povece iznose par puta godisnje. Zatvorio sam Ziro racun jer mi je glupo placati puste naknade a placa se preko paypala po ispostavljenom racunu (uglavnom isti dan). Mene zanima jeli mogu primiti uplatu na privatni devizni racun jer ce doci ozbiljnija cifra pa da izbjegnem placanje naknade Paypalu (koja ce ispasti oko 500EUR) ili bi morao ponovno otvarati ziro racun ? 

Hvala na odgovoru

Podijeli ovu objavu

Podijeli na drugim stranicama
prije 7 sati , iphoneutrka je napisao:

Pozdrav, imam pausalni obrt i poslujem preko paypala. Imam klijente koji placaju povece iznose par puta godisnje. Zatvorio sam Ziro racun jer mi je glupo placati puste naknade a placa se preko paypala po ispostavljenom racunu (uglavnom isti dan). Mene zanima jeli mogu primiti uplatu na privatni devizni racun jer ce doci ozbiljnija cifra pa da izbjegnem placanje naknade Paypalu (koja ce ispasti oko 500EUR) ili bi morao ponovno otvarati ziro racun ? 

Hvala na odgovoru

Ljudi koje ja znam da imaju paušalni obrt primaju uplate na privatni račun ali kod predaje PO-SD obrasca napišu napomenu i prilože izvadak sa osobnog računa.  U zakonu navodno ne postoji obaveza za obrtnike da imaju odvojen račun. Koliko je to istina neko će vam tu reći.

Uređeno od BRKICA00

Podijeli ovu objavu

Podijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

If you have an account Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

• Napravi novi...