Jump to content

Viđanje djece praznici


CrniToma

Preporučene objave

ja i bivsa supruga imamo lose odnose, djeca zive s njom,i vidanja djece se uvjek odvijaju tocno u sate kako je po sudskoj presudi,jer ne dozvoljava ona vise od toga.

Naravno uvjek s njwne strane postoju manipulacije da to bude i manje.

Konkretno pitanje .praznici.

Prema sudskoj presudi praznici.djeca su pola praznika s majkom.pola sa ocem.

Za ove uskrsnje praznike koji traju cetvr.pet.sub.ned.i ponedjeljak. Ima 5 dana praznika, p je neparni broj dana koje treba raspodjeliti. Po meni po 2,5 dana.po njoj ne.

Preuzeo sam djecu u cetvr. Ujutro u 9h. Te prema mom videnju 2.5 dana trebao bih ih vratiti u sub.u 9 navecer.

Ona inzistira da vratim djecu u sub.u 3 sata popodne. Odnosno nakon 2 dana i 6h , jer po njoj praznici ovi traju 4,5 dana.

 

Pravno gledajuci tko ke u pravu.?

Logicki tko je u pravu nije bitno,jer s njom nema logike ni dogovora 

Lp

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • drot13 je promijenio naziv u Viđanje djece praznici
prije 6 sati , ana.bab je napisao:

Kratko i jasno, stvar dogovora i dobre volje. Ako ne možete drugačije, podijelite praznike točno popola i amen. Na minutu. 

Naravno da je stvar dogovora i volje,al ode se radi o situaciji da nema volje i dogovora. I da nema druge nego podjeliti u minutu..ali je problem sto dvije strane broje razlicito minute.pa opet nastaje konkflikt. Moje pitanje je bilo sto je to pola? Konkretno od koliko sati pocinju praznici i u koliko sati zavrsavaju .

Konkretno praznici traju od cetvrtka do ponedjeljka,uklj8cujuci i ponedjeljak.

Dijeca su kod majke do tog cetvrtka...otac uzima djecu u cetvrtak u 9sati ujutro...i..kad ih treba vratiti?

Sto je to pola..od navedenih dana praznika.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

, CrniToma je napisao:

Moje pitanje je bilo sto je to pola?

Nemoguće je ovo vrijeme podijeliti na taj način. Jednostavno ćete se morati naučiti dogovarati i ustupati jedno drugome. Nekada će ovo vrijeme ići Vama u korist, a nekada majci, međutim najvažnije je da to vrijeme koje provodite s djecom provodite kvalitetno.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Prije 8 minuta, Borbena7 je napisao:

Nemoguće je ovo vrijeme podijeliti na taj način. Jednostavno ćete se morati naučiti dogovarati i ustupati jedno drugome. Nekada će ovo vrijeme ići Vama u korist, a nekada majci, međutim najvažnije je da to vrijeme koje provodite s djecom provodite kvalitetno.

Ljepo receno,ali dogovor nije moguc tko s vama ne zeli niti razgovarati.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

CrniToma, dobro došli u klub. Obzirom da sam sve to prošla, baš sve, samo ću Vam reći: živce na hosentregere, ignorirajte ono što nije od životne važnosti i čekajte. Strpljenje je najteže, to je meni bilo, zadavila bih bivšega a ne mogu ništa... Ali eto, nakon skoro 5 godina, sve je došlo na moje. BAŠ SVE. Pomalo. Sretno. 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Prije 1 minutu, ana.bab je napisao:

CrniToma, dobro došli u klub. Obzirom da sam sve to prošla, baš sve, samo ću Vam reći: živce na hosentregere, ignorirajte ono što nije od životne važnosti i čekajte. Strpljenje je najteže, to je meni bilo, zadavila bih bivšega a ne mogu ništa... Ali eto, nakon skoro 5 godina, sve je došlo na moje. BAŠ SVE. Pomalo. Sretno. 

CrniToma je u klubu od 2015g. Od pocetka kako je bilo pomaklo se,nemogu rec,,al u izvarednim situacijama se pokazu nedostaci napisane sudske presude kad je se drzite ka pijan plota,odnosno kad nema zdravog dogovora po principu.kad nemogu ja mozes ti i obrnuto. Kako bilo nikad necu shvatit roditelja koji  se bori svim silama da vlastitom djetetu uskrati drugig roditelja,ako nemoze uskratit,ogranici ga.

Ukratko,ja uvik trazim vise,da mogu vise sudjelovat,a ona manje-;) i

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 godina kasnije...

Proslo 2g i vise od ovog posta,a mi se nismo pomakli ni milimetar-:))

Ljetne praznike djelipo po pola, djeca trenutno borave kod mene.

Jucer me kontaktira majka djece da ljetni praznici zavrsavaju u petak , i da onda ide njen vikend.

A nov skolska godina pocinje u ponedjeljak-;)

Pa ko je sad tu lud-:) zar ljetni praznici ne traju do pocetka nove skolske godine? 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 3 sati , ana.bab je napisao:

Nažalost ne. Vikend se ne računa, ako gledate Ministarstvo znanosti, obrazovanja...

Hvala na odgovoru.

Trazio sam to i po min.obrazovanja al nisam nigdje nasao bas za ljetne praznike.

Ali vjerovatno ste u pravu.

Ijako mi nema nikakve logike da se zadnji vikend ljetnih sk.praznika ne racuna u praznike,al vjerovatno je tako.

Hvala.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 3 sati , Borbena7 je napisao:

Ne traju već do vikenda.

Sve je uredu s majčinim tumačenjem.

Hvala ,i vjerovatno ste u pravu ijako nisam nigdje nasao da pise da za ljetne sk.praznike ne ulazi zadnji vikend prije pocetka sk.godine.tj.nastave.

Bas sam sada pogledao stanje zimskih sk.praznika za narednu sk.godinu.

Ispada ako se u sk.zimske praznike se ne broji prvi i zadnji vikend da zimski praznici traju 7 dana? Odnosno polovina od toga da ce djeca s ocem boraviti cca 3dana za zimske praznike.

Jer po rasporedu vikenda prvi i zadnji vikend praznika djeca po rasporedu borave s majkom, pa po tome tumacenju djeca s ocem ce provesti svega cca 3 dana zimskih praznika.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija