Jump to content
CrniToma

Viđanje djece praznici

Preporučene objave

ja i bivsa supruga imamo lose odnose, djeca zive s njom,i vidanja djece se uvjek odvijaju tocno u sate kako je po sudskoj presudi,jer ne dozvoljava ona vise od toga.

Naravno uvjek s njwne strane postoju manipulacije da to bude i manje.

Konkretno pitanje .praznici.

Prema sudskoj presudi praznici.djeca su pola praznika s majkom.pola sa ocem.

Za ove uskrsnje praznike koji traju cetvr.pet.sub.ned.i ponedjeljak. Ima 5 dana praznika, p je neparni broj dana koje treba raspodjeliti. Po meni po 2,5 dana.po njoj ne.

Preuzeo sam djecu u cetvr. Ujutro u 9h. Te prema mom videnju 2.5 dana trebao bih ih vratiti u sub.u 9 navecer.

Ona inzistira da vratim djecu u sub.u 3 sata popodne. Odnosno nakon 2 dana i 6h , jer po njoj praznici ovi traju 4,5 dana.

Pravno gledajuci tko ke u pravu.?

Logicki tko je u pravu nije bitno,jer s njom nema logike ni dogovora 

Lp

Podijeli ovu objavu

Podijeli na drugim stranicama

Nadodao bi da sam znao da dan poc8nje u ponoc i uqvrsava u ponoc,ali da bi izbjegli tu pravnu zavrzlqmu.jer niko normalan nece dijete odvodit i dovodit u ponoc da je na sud.presudi naznaceno.da za vrijeme praznika djeca borave od 9ujutro i po zavrsetku praznika  otac ih vraca majci.u 9ujutro.

Podijeli ovu objavu

prije 6 sati , ana.bab je napisao:

Kratko i jasno, stvar dogovora i dobre volje. Ako ne možete drugačije, podijelite praznike točno popola i amen. Na minutu. 

Naravno da je stvar dogovora i volje,al ode se radi o situaciji da nema volje i dogovora. I da nema druge nego podjeliti u minutu..ali je problem sto dvije strane broje razlicito minute.pa opet nastaje konkflikt. Moje pitanje je bilo sto je to pola? Konkretno od koliko sati pocinju praznici i u koliko sati zavrsavaju .

Konkretno praznici traju od cetvrtka do ponedjeljka,uklj8cujuci i ponedjeljak.

Dijeca su kod majke do tog cetvrtka...otac uzima djecu u cetvrtak u 9sati ujutro...i..kad ih treba vratiti?

Sto je to pola..od navedenih dana praznika.

Podijeli ovu objavu

, CrniToma je napisao:

Moje pitanje je bilo sto je to pola?

Nemoguće je ovo vrijeme podijeliti na taj način. Jednostavno ćete se morati naučiti dogovarati i ustupati jedno drugome. Nekada će ovo vrijeme ići Vama u korist, a nekada majci, međutim najvažnije je da to vrijeme koje provodite s djecom provodite kvalitetno.

Podijeli ovu objavu

Prije 8 minuta, Borbena7 je napisao:

Nemoguće je ovo vrijeme podijeliti na taj način. Jednostavno ćete se morati naučiti dogovarati i ustupati jedno drugome. Nekada će ovo vrijeme ići Vama u korist, a nekada majci, međutim najvažnije je da to vrijeme koje provodite s djecom provodite kvalitetno.

Ljepo receno,ali dogovor nije moguc tko s vama ne zeli niti razgovarati.

Podijeli ovu objavu

CrniToma, dobro došli u klub. Obzirom da sam sve to prošla, baš sve, samo ću Vam reći: živce na hosentregere, ignorirajte ono što nije od životne važnosti i čekajte. Strpljenje je najteže, to je meni bilo, zadavila bih bivšega a ne mogu ništa... Ali eto, nakon skoro 5 godina, sve je došlo na moje. BAŠ SVE. Pomalo. Sretno. 

Podijeli ovu objavu

Prije 1 minutu, ana.bab je napisao:

CrniToma, dobro došli u klub. Obzirom da sam sve to prošla, baš sve, samo ću Vam reći: živce na hosentregere, ignorirajte ono što nije od životne važnosti i čekajte. Strpljenje je najteže, to je meni bilo, zadavila bih bivšega a ne mogu ništa... Ali eto, nakon skoro 5 godina, sve je došlo na moje. BAŠ SVE. Pomalo. Sretno. 

CrniToma je u klubu od 2015g. Od pocetka kako je bilo pomaklo se,nemogu rec,,al u izvarednim situacijama se pokazu nedostaci napisane sudske presude kad je se drzite ka pijan plota,odnosno kad nema zdravog dogovora po principu.kad nemogu ja mozes ti i obrnuto. Kako bilo nikad necu shvatit roditelja koji  se bori svim silama da vlastitom djetetu uskrati drugig roditelja,ako nemoze uskratit,ogranici ga.

Ukratko,ja uvik trazim vise,da mogu vise sudjelovat,a ona manje-;) i

Podijeli ovu objavu

Uključi se u diskusiju

If you have an account Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

• Napravi novi...