Jump to content
Sign in to follow this  
3ackspace

Mladi vozac, napuhao 0.41, 3mj bez vozacke

Preporučene objave

Pozdrav ljudi, znaci pitanje je jednostavno. Imam kaznu od prekjucer za alkohol 0,41 (0.31 s tolerancijom) i ponavljac sam, ovo mi je mislim cetvrta kazna za alkohol ispod 0,5 kroz 2 i pol godine (ni jedna preko toga). Kazna je 700kn i 3mj bez vozacke. E sad napisali su mi kaznu 3mj bez vozacke, a opozvali su se na clanak 199 stavak 2 koji se odnosi na 0.5 promila+. Pa samo bi volio da mi netko kaze mogu li mi oduzet vozacku za vise kazni ispod 0.5 i naglasavam da sam mladi vozac.

Podijeli ovu objavu

Podijeli na drugim stranicama
Prije 6 minuta, 3ackspace je napisao:

Pozdrav ljudi, znaci pitanje je jednostavno. Imam kaznu od prekjucer za alkohol 0,41 (0.31 s tolerancijom) i ponavljac sam, ovo mi je mislim cetvrta kazna za alkohol ispod 0,5 kroz 2 i pol godine (ni jedna preko toga). Kazna je 700kn i 3mj bez vozacke. E sad napisali su mi kaznu 3mj bez vozacke, a opozvali su se na clanak 199 stavak 2 koji se odnosi na 0.5 promila+. Pa samo bi volio da mi netko kaze mogu li mi oduzet vozacku za vise kazni ispod 0.5 i naglasavam da sam mladi vozac.

Koliko godina imate? Jer mladi vozač po definiciji je onaj koji je mlađi od 25. godina i taj ne smije imat ništa alkohola u krvi kad ga zaustave.

Podijeli ovu objavu

Upravo sad, BRKICA00 je napisao:

Koliko godina imate? Jer mladi vozač po definiciji je onaj koji je mlađi od 25. godina i taj ne smije imat ništa alkohola u krvi kad ga zaustave.

Imam 22 god i znam da ne smijem imat nista alkohola u sebi, ali je definirana kazna od 700kn za to i nisam niti gledao zapisnik jer sam mislio kao i uvijek platit cu kaznu i bok, ali sam dosao doma i tek onda shvatio da se radi o 3mj bez vozacke.

Podijeli ovu objavu

Napisat ćeš prigovor na taj prekršajni nalog da nisi počinio prekršaj iz st.2 nego iz st.1 i tražiš da sud ne izda zabranu.A možeš ići i u policijsku postaju da ponište taj nalog zbog greške.Bili su te dužni pitat da li ćeš platit 50% kazne na licu mjesta.I to možeš u postaji riješiti.

Podijeli ovu objavu

Uključi se u diskusiju

If you have an account Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

Sign in to follow this  

• Napravi novi...