Jump to content

Napad na policajca


delta00385

Preporučene objave

Napad na policajca---- Dobro  vece , upravo sam se vratila iz pritvora u kojem sam provela 45 sati optuzena sam po clanku 115- 1  kaznenog djela napad na sluzbenu osobu. Medzutim istina je da je policajac nakon svade sa mojim maloljetnim sinom bio uporan da sina prijavim zato sto me udario na sta ja nisam pristala, policajac je galamio bio jako neugodan i ja sam trazila da mi pokaze znacku , posto mi nije htjeo pokazat  znacku ja sam uzela biljeznicu i zapisala broj tablice  sa auta . kada je to vidio  odvukao me brutalno u auto gdje me je  tri put udario sakom krvarila sam po cijelom licu, odvezli me prvo u stanicu zatim kod ljecnika gdje sam ja trazila da se ozljede upisu ali to nije bio slucaj.  Nakon toga sam stavljena u pritvor jer je policajac izjavio da sam ja njega udarala biljeznicom i sakom,  nisam ga udarila samo sam drzala ispred sebe nakon  sto me je tri put udario. Bila sam kod istraznog sudije i pustena sam nakon 45  sati : PITANJE   sta mogu ocekivati imam 50 godina dali cu stvarno u zatvor ili do koje kazne ide uvjetna ili mozda postoji pravda pa na osnovu mojih povreda da mi sud ipak povjeruje i oslobodi : BESKRAJNO CU VAM BITI ZAHVALNA NA ODGOVORU

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 20 sati , delta00385 je napisao:

...optuzena sam po clanku 115- 1  kaznenog djela napad na sluzbenu osobu.

Mislite na čl. 315. KZ-a?

prije 20 sati , delta00385 je napisao:

... gdje me je  tri put udario sakom krvarila sam po cijelom licu, odvezli me prvo u stanicu zatim kod ljecnika gdje sam ja trazila da se ozljede upisu ali to nije bio slucaj. 

Što je onda napisano u pregledu liječnika?

Jeste li naknadno nakon što su vas pustili otišla drugom liječniku na pregled?

prije 20 sati , delta00385 je napisao:

PITANJE   sta mogu ocekivati imam 50 godina dali cu stvarno u zatvor ili do koje kazne ide uvjetna ili mozda postoji pravda pa na osnovu mojih povreda da mi sud ipak povjeruje i oslobodi : BESKRAJNO CU VAM BITI ZAHVALNA NA ODGOVORU

Ima li svjedoka ovom vašem sukobu sa policajcem odnosno njegovu udaranju? Sin, susjed, drugi policajac?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Susjedi nisu bili kuci a sin protiv iskaza policajca u VK nema sanse. Mene zanima kao sto pretpostavljam da ce sud biti na strani policajca koju najgoru kaznu mogu ocekivat na osnovu toga da tvrdi da sam ga udarila jednom sakom po ledjima i dva put biljeznicom po glavi- ipak nije neki predmet u pitanju . slikala sam moje povrede i to cu dostavit sudu. Hvala za odgovor

 

Kod lijecnika je napisano samo da nema prepreka za pritvor tj. zdrastvenih problema i to je sve.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 12 sati , delta00385 je napisao:

Kod lijecnika je napisano samo da nema prepreka za pritvor tj. zdrastvenih problema i to je sve.

Po meni, trebao je opisati narav i težinu ozljeda.

prije 12 sati , delta00385 je napisao:

slikala sam moje povrede i to cu dostavit sudu. Hvala za odgovor

Ali se može postaviti pitanje otkada te fotografije datiraju, u smislu da ste ih fabricirala naknadno. Zato je bilo potrebno otići liječniku odmah po puštanju i tražiti specifikaciju ozljeda.

prije 12 sati , delta00385 je napisao:

Susjedi nisu bili kuci a sin protiv iskaza policajca u VK nema sanse. Mene zanima kao sto pretpostavljam da ce sud biti na strani policajca koju najgoru kaznu mogu ocekivat na osnovu toga da tvrdi da sam ga udarila jednom sakom po ledjima i dva put biljeznicom po glavi...

Slažem se da vam iskaz sina, u kombinaciji sa nepostojanjem liječničkog utvrđenja ozljeda, neće pomoći nimalo, stoga je, nažalost, vrlo izgledna osuđujuća presuda. Glede sankcije, ukoliko se radi o prvom kaznenom djelu s vaše strane, ne morate se bojati, ići će uvjetna osuda (moja procjena 6-10 mjeseci uvjetno na 1-2 godine).

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija