Jump to content

Alimentacija iz inozemstva - na koji račun?


Pejuska

Preporučene objave

Pozdrav svima,

da li netko zna odgovor - pošto sam blokirana, za uplatu alimentacije iz inozemstva morala sam otvoriti zaštićeni račun. Uplata je morala ići na blokirani, onda je banka po fininom nalogu prebacila novce na zaštićeni - u cijelom iznosu.

S vremenom se nakupilo nešto minusa na tom blokiranom rn po pitanju naknada banke za vođenje računa, jer su alimentaciju cijelu prebacili na zaštićeni račun, znači nisu ništa uzimali za naknadu (banka).

Zanima me sad kad su računi odblokirani, da li meni uplata i dalje treba se uplaćivati na taj rn koji je do sad bilo blokiran a sad je odblokiran (pretpostavljam da da)? I da li će sei banka sad od pristigle uplate

na taj odblokiran rn uzet minus za te naknade ? - ili bude možda banka prebacila ponovno cijeli iznos pristigle alimentacije na inače zaštićeni račun na koji samo i dolazi alimentacija i koji je otvoren u tu svrhu ?

Nisam išla se raspitivati na banku , jer mislim da mi ni oni sami ne bi znali reći odgovor.... 🙂

 

Hvala na odgovoru

uređeno: od Pejuska
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija