Jump to content

Registracija djelatnosti subjekta


c.barese

Preporučene objave

Pozdrav svima. 

Trenutno sam u procesu otvaranja poduzeća te me zanimaju neki detalji vezano za registraciju djelatnosti. 

Registrirao bi cijeli niz djelatnosti ali ne mislim se odmah baviti svima, nekima možda niti nikada. Moram li se baviti njima ili one mogu biti samo registrirane?

Naravno da ako se krenem baviti nekom od njih da za to moram imati i uvijete za obavljanje pojedine djelatnosti ali moram li imati nekakve dozvole prilikom same registracije djelatnosti?

Unaprijed hvala.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Prije 9 minuta, c.barese je napisao:

Pozdrav svima. 

Trenutno sam u procesu otvaranja poduzeća te me zanimaju neki detalji vezano za registraciju djelatnosti. 

Registrirao bi cijeli niz djelatnosti ali ne mislim se odmah baviti svima, nekima možda niti nikada. Moram li se baviti njima ili one mogu biti samo registrirane?

Naravno da ako se krenem baviti nekom od njih da za to moram imati i uvijete za obavljanje pojedine djelatnosti ali moram li imati nekakve dozvole prilikom same registracije djelatnosti?

Unaprijed hvala.

Ne trebaju vam dozvole za djelatnosti za koje se ne mislite baviti (osim ako nisu neke posebne tipa proizvodnja oružja ili prikupljanje depozita). Ali kad se krenete baviti s tim djelatnostima dužni ste ishodovati potrebne dozvole i ateste (tipa mtu za kafiće)

uređeno: od BRKICA00
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 22 sati , c.barese je napisao:
prije 22 sati , BRKICA00 je napisao:

moram li imati nekakve dozvole prilikom same registracije djelatnosti?

Unaprijed hvala.

Možete registrirati sve djelatnosti, osim - trgovine lijekovima - oružjem i plemenitim kovinama - za navedeno treba odobrenje resornog ministarstva - Kako koju djelatnost iz registracije , aktivirate - shodno tome treba prostor sa MTU-a i - KV - Voditelj poslovne jedinice .

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija