Jump to content

javna dražba


Bora1990

Preporučene objave

Lijepi pozdrav.

Na javnoj dražbi u 1. mjesecu ove godine kupio sam jednu katastarsku česticu i nakon toga banka odnosno agencija koja je otkupila dug koji je bio na nekretninama je uložila žalbu na tu kupovinu navodeći da nije zakonski i da se jedino mogu kupiti nekretnine u cijelosti. položio sam kupovinu umanjenu za uplaćenu jamčevinu na račun suda. Posjedujem rješenje o dosudi. Zanima me dali je to osnovana žalba i koliko bi to moglo potrajati jer bi parcelu htio što prije htio upisati u svoje vlasništvo. 

Hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Tako je jer  ja sam bio jedini kupac na dražbi. Inače ja kao kupac nisam ni dobio obavijest da je uložena žalba nego samo dosadašnji vlasnik nekretnine kojeg poznajem,pa mi je javio. Od toga je sad prošlo 3 i pol mjeseca. Htio bih tu parcelu kao jedini vlasni i  upisati u poljoprivredni upisnik, a ne mogu jer  i za to još imam mjesec dana,pa ne znam kako stvari ubrzati.

ovako je upisano u izvadak iz zemljišne knjige pod stavkom VLASTOVNICA

ZABILJEŽBA, DOSUDA, RJEŠENJE O DOSUDI OPĆINSKI SUD U ********* 29.01.2020, zabilježuje se dosuda kčbr. **** kupcu(moje ime i prezime).

Puno hvala na odgovoru.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici

    No members to show



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija