Jump to content

Izrada portala usluga nije obavljenja


sale12

Preporučene objave

Poštovanje pravno služba.

Imam jedno pitanje vezano za nedovršenu uslugu a, plaćeno je.

U prvom mjesecu ove godine zatražio sam izradu novog web stranice portala, te sam kako je davatelj usluge koji radi web stranice zatražio da prvom moram platiti da bi se krenula s izradom portala koji sam naručio.Platio sam ponudu izradu stranicu još 29.1.2020 te sam dobio i račun original na kućnu adresu, da je plaćeno račun R1.
Dobio sam i ugovor o izradu portala.

Problem

Od tog 29.1. ove godine stranica nije napravljena do danas i skroz davatelj koji je treba napraviti portal nije još napravio .U ponudi piše 14, radnih dana,a u ugovoru mjesec dana, prošlo je i mjesec dana i 14 radni dana a portal nije napravljen, skroz i svaki dan obećava davatelj usluge  biće a ono ništa. 


Pa me zanima, pošto imam ugovor o izradi stranici,račun i ponudu i pošto je davatelj nije izvršio uslugu i nije održao riječ nakon isteka roka, dao sam mu i mjesec dana 
da ga napravi,ali i dalje portala nema niti usluge.

Dali mogu pokrenuti povrat sredstva da se taj novac vratiti pošto imam račun,ugovor i ponudu da se vrati taj novac, Kako to mogu pokrenuti? Što mi je činiti? Dali ima kakva agencija za to?

Hvala unaprijed

s poštovanjem
Saša

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija