Jump to content

Naknada za komplikacije u trudnoci


pavergorana@gmail.com

Preporučene objave

Poštovani, 

Na trenutnom poslu na kojem sam punih godinu dana, prijavljena sam na 2 sata.

Isplata plaće mi je cca 950 kuna.

Kod saznanja o trudnoći zelim da me uputite dali je ikako realno i moguće da mi poslodavac promjeni ugovor koji bude na određeno na 3 mjeseca, te mi sada na sljedeća tri mjeseca prijavi na puno radno vrijeme i punu plaću te mi time podigne se iznos naknade porodiljne odnosno komplikacija u trudnoći jer kako se radi o kozmetičkom salonu ne vjerujem da cu biti sposobna raditi do 45 dana prije poroda.

Ako nije kolika bi meni bila naknada za komplikacije i poslije porodiljna sa ovom prijavom?

Radi se o trudnoći da trećim djetetom.

Unaprijed zahvaljujem na odgovoru.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

S ovom plaćom bi Vam naknada bila ista, 950,00 kn. Isto tako porodiljna naknada, isto toliko roditeljska naknada (za drugih 6 mjeseci, odnosno u Vašem slučaju 2,5 godina, jer je treće dijete). Nažalost, poslodavac bi Vam morao isplaćivati pune tri plaće s doprinosima da biste stekli pravo na pune porodiljne naknade (dakle, da Vas zaposli na puno radno vrijeme i isplaćuje Vam minimalac, tada biste taj minimalac dobivali na komplikacijama, za vrijeme porodiljne i roditeljske potpore, prema sadašnjim propisima).

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija