Jump to content

Alimentacija


SRcemalo

Preporučene objave

U procesu sam razvoda braka. Dogovorili smo se na centru oko plana.  Još uvijek nismo dobili poziv od suda. 

Zanima me sljedeće:

Oko alimentacije dogovorili smo se da on plaća režije dok smo u stanu i razliku uplati meni na račun.

Pod režije nismo stavili koje, on djeci svaki mjesec uračuna pričuvu (nekih 300 kn), za prošli mjesec čak im je stavio duplo, tj. za dva mjeseca.

Nismo se dogovorili oko podijele imovine, stan u kojem smo trenutno je dio njegov, dio njegove mame i dio moj.

Pitam vas da li je to uredu da on djeci obračunava pričuvu pod režije? (ja pod režije podrazumijevam struju, vodu, tv, smeće)

Zahvaljujem

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

1. Bili mogla negdje podnijeti prijavu (da li bi to bilo valjano) protiv partnerice bivšeg supruga 

koja mi posla mail gdje me optužuje da sam nesposobna majka, naziva me svakakvim riječima....?

2. I bivšeg koji sinu (8 godina ) na mobitel šalje videa sa prostim riječima i neprimjerenoj sadržaja?

Hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Prije 12 minuta, SRcemalo je napisao:

1. Bili mogla negdje podnijeti prijavu (da li bi to bilo valjano) protiv partnerice bivšeg supruga 

koja mi posla mail gdje me optužuje da sam nesposobna majka, naziva me svakakvim riječima....?

Ako je to upućeno mailom samo Vama, onda nikakve prijave nemaju smisla.

Prije 13 minuta, SRcemalo je napisao:

2. I bivšeg koji sinu (8 godina ) na mobitel šalje videa sa prostim riječima i neprimjerenoj sadržaja?

Ukoliko otac ne reagira na Vaša upozorenja, onda o ovome možete upoznati nadležni CZSS.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Sud je započeo s redovnim radom, tako da poziv bude uskoro. Vezano za pitanje što se ubraja u režije, to ste također trebali jasno i precizno dogovoriti. Dok podjela imovine nije predmet ovog sudskog postupka, tako da ćete to morati riješiti sporazumno ili sudskim putem. Svakako je preporuka da pokušate sporazumno zbog dugotrajnosti sudskih postupaka.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija