Jump to content

Dosmrtno uzdržavanje


Trixic

Preporučene objave

Ja Sam uvedena u vlasnistvo odma 2007 rjesenje Sam dobila ubrzo  odjavila Sam ga 2015 godine jer Sam prozivila katastrofu 2 pretresa u kuci bjezao od policije mamu Sam 2014 morala dat pod skrbnistvo jer Sam morala radit a on nije htio ni cut da Bude Sa njom i rekao Mi je da za to nemam dokaza hvata se za novce za Koje Mi je dala punomoc 20000 eura i kupTila Mi je korsu 2006 on je Bio isto u zatvoru ima je dugova od Bänke preko 130000 kn sad kaze Da je to zastarilo i da je cist i  jos ima  nezna sta su moja prava za nuzni dio Mi je on upravo javio Iz zatvora prije sät vremena

 

Dosmrtno uzdrzavanje

 

Doveo je svoju sada bivsu nevjencanu suprugu u kucu 2014 godine trazio da mu prebacim rezije da nju prijavit nisam htjela tada Mi se prijetio da ce me izbacit van onda Sam osla u njemacku radit oni su bili öko 3, 4 mjeseca u kuci da bi otselili pokupili zavjese TV ves masinu policiju Mi je rekla da to mogu tesko dokazat nakon samo mjesec dva navodno je njoj pistoljem prijetio i napravili pretres umojoj kuci nisam bila kod kuce rekli Mi susjedi  ne zabunila Sam se odjavila Sam ga prosle godine u 4 mjesec a on je u zatvoru proglasen radnonesposobnim

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija