Jump to content

Susjedov prozor kupatila u našem hodniku.


Vevevesna7

Preporučene objave

Poštovani,

Moje pitanje vezano je za susjedov prozor kupatila u našem hodniku. Pokojni otac mog supruga dao je usmenu dozvolu susjedi da otvori prozor kupatila kad su prije 25 godina gradili kat. O tome tada nije pitao svog sina koji su mu planovi za budućnost i hoće li nastavit uređivat tada još nedovršen kat naše kuće. Kuće su naslonjene zid na zid!!! Prije 10-ak godina moj suprug je počeo uređivati naš kat i nagovijestio susjedi da će taj prozor morat zatvorit, ali da će joj ostavit široku cijev promjera 10cm za ventilaciju...koja će im prolazit kroz naš zid kad ga tu ugradimo. Oni su se već prije 60 godina gradivši tada kuće iz temelja pomakli na samu među.U međuvremenu suprug je naše stubište zatvorio zidovima..čekaju se prozori i vrata..i gradnja našeg zida uz zatvaranje njihovog prozora....tako konačno dobivamo mogućnost da  spojimo gornji i donji kat kuće i nemoramo više po kiši i vjetru ulazit iz jedne prostorije u drugu. Neugodna je situacija šta nam taj njihov prozor smeta jer se kroz njega sve čuje i dopiru svakavi.miris i i zvukovi...možete zamislit...Gospođa se buni kaže da neće dozvolit da zatvorimo prozor. Nama je sve legalizirano u posljednjih  nekoliko godina a mislim da i susjedima.Da li mi imamo zakonsko pravo njima zatvorit prozor u našem hodniku??? Radnja se zbiva u Dalmaciji? Otok Brač. 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija