Jump to content

povrat novca police osiguranja


Povrat

Preporučene objave

Ovisi kakva je polica životnog osiguranja, je li štedna, pa da možete dobiti novac, ili je riziko polica, u kojem slučaju je kao kasko: ako Vam se ništa nije dogodilo u vrijeme trajanja osiguranja, gubite novac :) Iskreno, većina polica životnog osiguranja koje sam ja vidjela da su vezane uz kredite, bile su riziko tipa, a ne štedne, no možda je Vaš slučaj drugačiji. 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

meni se čini da je ovo riziko polica prema kojoj nemate pravo na povrat onoga što je uplaćeno jer se doživjeli.

"Ako je sklopljena polica osiguranja za slučaj smrti, tzv. riziko polica, osigurana se svota korisniku ili korisnicima isplaćuje samo u slučaju smrti osiguranika za vrijeme trajanja ugovora o osiguranju. Ukoliko osiguranik doživi rok na koji je sklopljena takva polica ili umre nakon datuma naznačenog na polici kao datuma isteka osiguranja, uplaćenu premiju zadržava osiguratelj"

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Prije 2 minuta, BRKICA00 je napisao:

meni se čini da je ovo riziko polica prema kojoj nemate pravo na povrat onoga što je uplaćeno jer se doživjeli.

Stvar je u tome da je kredit ocito ranije otplacen pa je pitanje da li se moze dobiti povrat premije, kao i na kasku za auto.

Trebalo bi provjeriti sto sve pise na polici ili ako nista ne pise, procitati opce uvjete poslovanja. A najlakse pitati agenta u osiguranju, makar mislim da je to pitanje vec postavljeno i da je odgovor negativan.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija