Jump to content

Hrvatska zastava, grb s prvim bijelim poljem.


gorand56

Preporučene objave

Postovani, moze li pomoć, koji sam prekršaj napravio po kojem članku Prekršajnog zakona ili već čega.

Naime u petak navečer sam na svoj balkon u višestambenoj zgradi, okačio hrvatsku zastavu, sa grbom iz 90-e koja je tada, baš na taj 30.svibnja, zamijenila jugoslavensku.

Znači crven bijeli plavi, grb bez krune, s prvim bijelim poljem. 

Prijavio me susjed, elektronskim putem, jer od prije on sa mnom ima problem (pokušao mi je nakačiti i kaznenu prijavu, u 3. mjesecu, ali do sada osim jednog ispitivanja u PP nitko me više niti tražio niti zvao po tom pitanju), sad me prijavio za zastavu koju sam naveo. Policajci su došli, i to mi rekli te zamolili da uklonim zastavu, što sam ja i kanio učiniti jer je praznik prošao. 

Policajci su od mene tražili ime prezime, datum i godinu rođenja, mjesto rođenja. I rekli kako neće ništa pisati nikakvu prijavu. Ja sam zastavu maknuo. 

Pa ako može pravno gledajući gdje sam ja napravio prekršaj, jer do sada mi nikad kucao na vrata po pitanju te zastave, a kačim je za svaki državni praznik. Skoro za svaki.

Hvala Vam unaprijed i lijep pozdrav iz Vukovara. 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Prije 14 minuta, Borbena7 je napisao:

Jesam. Znači po tome sam ja izmijenio grb i zastavu. Nisam pravnik, nije mi baš jasno.

A ove kazne, koliko i kojih dinara bi ja platio tu kaznu, ako bi uopće to prošlo na sudu?! 

uređeno: od Borbena7
Nepotrebno komentiranje
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • drot13 locked this forumu
Posjetitelj
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija