Jump to content
čudo

Nepoznat uzurpator

Preporučene objave

Poštovanje.

Situacija je sljedeća, dolazim u svoj vrt,i vidim da je obrađen,izfrezan. Počinitelj mi je nepoznat, ali naravno, sumnjam na svog susjeda, međutim, nisam vidio, i nemam dokaza.

Kako u takvoj situaciji zaštititi svoje vlasništvo, da ne bi bilo mogućih problema.

Hvala na pomoći.

Uređeno od čudo

Podijeli ovu objavu

Podijeli na drugim stranicama

Mislio sam da odete do njega sa nekim svjedokom i kažete mu da prestane to raditi, ali kako su odnosi nikakvi, to bi moglo eskalirati, pa se možda ne čini lošom varijanta u kojoj ga pisanim putem (poštom preporučeno s povratnicom) obavještavate da prestane smetati vaš posjed na dotičnom vrtu i obrađivati ga, jer ćete u protivnom biti prisiljeni iskoristiti sve pravne mogućnosti da ostvarite svoju zaštitu uključujući i naknadu štete.

Razumnom čovjeku to će biti dovoljno da shvati da je pogriješio, a sad, je li on razuman, daleko bolje znadete od mene.

Podijeli ovu objavu

Bit će to sve dobro, a baš mi je nedostajalo malo uzbuđenja, sad imam o čemu dodatno razmišljati, i nakratko se baviti,  već sam bio malo i zarđao 😂

Podijeli ovu objavu

prije 1 sat, čudo je napisao:

dolazim u svoj vrt,i vidim da je obrađen,izfrezan. Počinitelj mi je nepoznat, ali naravno, sumnjam na svog susjeda

Još ćeš mu na kraju biti dužan za frezanje😁

Podijeli ovu objavu

objavljeno (uređeno)

Vidovnjak....baš danas s prijateljem komentiramo u šaljivom tonu, da je tako kvalitetno odrađeno frezanje, da bi bilo pošteno,  dati joj, jer je ona, 100 eura za dobro odrađen posao 😂

Uređeno od čudo

Podijeli ovu objavu

Obrazovana, specijalist ginekologije, ali problematičan je onaj trenutak oplodnje, kao i svima nama, što za sobom vuče genetsko nasljeđe.

Đabe ti tad škola, obrazovanje, znanje, vještine, što ti nosi onaj punoglavac, to ti je.

Podijeli ovu objavu

Riješeno.

Danas poslije podne, na svojoj čestici, zabijem ja na protesnoj tabli obavijest uzurpatoru, s zamolbom da više ne ometa moje vlasništvo.

Prije pola sata, zove me dotična, ispričava se, ja prihvaćam ispriku, čak joj i zahvaljujem na pravilno shvaćenoj poruci zaštite mog vlasništva, i činjenici da nećemo u produljenje sukoba.

Ostajemo na tome da čak produbimo odnose, da možemo popričati kad se sretnemo.

Eto, život je čudnovat, a posebno kad te pozitivno iznenade oni za koje misliš da to neće nikada napraviti. Lijepo je to doživjeti. Prekrasno.

Olakšanje, i radost u meni, nesklonog konfliktima.

Podijeli ovu objavu

Prije 16 minuta, čudo je napisao:

Prije pola sata, zove me dotična, ispričava se, ja prihvaćam ispriku

I sto joj je doslo da ide frezati tude? Nedostatak fizicke aktivnosti pa kad vec freza da pofreza sve sto se da?

Podijeli ovu objavu

prije 12 sati , čudo je napisao:

Riješeno.

Danas poslije podne, na svojoj čestici, zabijem ja na protesnoj tabli obavijest uzurpatoru, s zamolbom da više ne ometa moje vlasništvo.

Prije pola sata, zove me dotična, ispričava se, ja prihvaćam ispriku, čak joj i zahvaljujem na pravilno shvaćenoj poruci zaštite mog vlasništva, i činjenici da nećemo u produljenje sukoba.

Ostajemo na tome da čak produbimo odnose, da možemo popričati kad se sretnemo.

Eto, život je čudnovat, a posebno kad te pozitivno iznenade oni za koje misliš da to neće nikada napraviti. Lijepo je to doživjeti. Prekrasno.

Olakšanje, i radost u meni, nesklonog konfliktima.

:palac:

Lijepo da se sve sredilo i hvala na povratnom infu.

prije 12 sati , miroslav6 je napisao:

I sto joj je doslo da ide frezati tude? Nedostatak fizicke aktivnosti pa kad vec freza da pofreza sve sto se da?

Možda trening za neki fizički event. :zbunj:

Podijeli ovu objavu

Uključi se u diskusiju

If you have an account Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

• Napravi novi...