Jump to content

Pozivi s nepoznatog broja i lažni profil


Plavalaguna

Preporučene objave

Poštovani,

Prije 2 mjesecs moju prijateljicu je zvao nepoznati broj. Zvao bi ju svaki dan. Zadnja znamenka bi uvijek bila različita. Kad bih se moja prijateljica javila ta osoba bih prekinula. Danas je netko napravija lažan profil na instagramu. Koristeći njeno ime i prezime. Na tom profilu je zapratio/la osobe koje moja prijateljica poznaje i neke koje ne poznaje.

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Pozivi se mogu ignorirati, ali i prijaviti ukoliko se radi o istom broju (odnosno zadnja znamenka je drugačija, ali to znači da se radi o setu brojeva odobrenih jednoj te istoj, u pravilu, pravnoj osobi) radi nametljivog ponašanja.

Glede Instagrama, možete kontaktirati njihove admine, pa vidjeti može li se račun zatvoriti, a morao bi se moći, jer očito se ne radi o osobi istog imena i prezimena kada je ta osoba zapratila iste ljude koje poznajete (sumnjam da postoje dvije osobe istog imena i prezimena u istom društvu).

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • drot13 je promijenio naziv u Pozivi s nepoznatog broja i lažni profil

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija