Jump to content

Problemi sa optimom


Sinisa 24

Preporučene objave

Molim vas pomoć.imao sam problema sa čestim prekidom interneta od strane optime što sam im i često javljao i slao poruke na mesinger, oni bi nešto napravili kod sebe  na centrali i to bi radilo kakvih 10 do 15 dana i opet bi se pojavio problem.često sam im prilikom prijave kvara govorio da neželim takvu uslugu za koju trebam svako malo zvati da se otkloni kvar i da ću u suprotnom ako nešto ne poduzmu promjeniti operatera.oni su se na to oglušili i ja sam promjenio operatera.tada sam dobio da trebam platiti penale na ugovor koji ni nisam potpisao kojeg su mi produžili bez mojeg znanja da kao da se ugovor automatski produži kada ja platim prvi račun.stog vas molim ako mi možete pomoći što da napravim? Unaprijed hvala.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Prije 30 minuta, Sinisa 24 je napisao:

tada sam dobio da trebam platiti penale na ugovor koji ni nisam potpisao kojeg su mi produžili bez mojeg znanja da kao da se ugovor automatski produži kada ja platim prvi račun

Jeste sigurni da je ugovorni odnos nastao ovako kako ste naveli u svojoj objavi? Pitam, jer iz njihovih Općih uvjeta poslovanja jasno proizlazi da se pretplatnički ugovor između OT-a i Pretplatnika može sklopiti pisanim putem, na obrascu Zahtjeva za zasnivanje pretplatničkog odnosa ili prihvatom ponude OT-a kao i na daljinu putem sredstava daljinske komunikacije.

Prije 32 minuta, Sinisa 24 je napisao:

često sam im prilikom prijave kvara govorio da neželim takvu uslugu za koju trebam svako malo zvati da se otkloni kvar i da ću u suprotnom ako nešto ne poduzmu promjeniti operatera

Jeste li im dostavili pisani prigovor sa obrazloženim činjenicama i dokazima?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 3 sati , Borbena7 je napisao:

Jeste sigurni da je ugovorni odnos nastao ovako kako ste naveli u svojoj objavi? Pitam, jer iz njihovih Općih uvjeta poslovanja jasno proizlazi da se pretplatnički ugovor između OT-a i Pretplatnika može sklopiti pisanim putem, na obrascu Zahtjeva za zasnivanje pretplatničkog odnosa ili prihvatom ponude OT-a kao i na daljinu putem sredstava daljinske komunikacije.

Jeste li im dostavili pisani prigovor sa obrazloženim činjenicama i dokazima?

Nisam dobio nikakav pisani ugovor.dobio sam na mail ugovor koji nisam ni želio potvrditi i tad sam dobio jos jedan mail gdje su me podsjećali da nisam potvrdio ugovor što i dalje nisam ućinio.A prigovor sam dao u razgovoru preko telefona a i slao sam na mesinger Facebook i time su upoznati.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija