Jump to content

Ugovor o iseljenu rok 3mj


Dfmario

Preporučene objave

Pozdrav nedavno sam kupio kucu preko apna prosle godine smo sastavili predugovor kod odvjetnika da je krajnji rok 10mj 2020 prodavatelj je znao da cu kupit bez ili preko subvencije nedavno je isplaćeno u cjelolosti preko Zagrebacke banke medutim trazio je rok 3mj za iseljenje sto je ovjereno kod odvjetnika sta ako slučajno istekne a nije se preselio ja sam vec predao sve papire i cekam samo rješenje iz gruntovnice tabularnu ugovore sve sam predao problem je sto sam još podstanar a njemu se ne zuri bas dal ja sad kao vlasnik imam kakva prava ić tamo i sredivat ili sta? 

uređeno: od Dfmario
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 mjeseci kasnije...

Rok izlazi za par dana zvao sam ga on još da neće stignut kao rjesit sve medutim vlasnik prodaje stvari iz kuce rekao da ce ostavit sve neki dan me zove za klimu trazi 1500kn ako necu da skida koje gluposti sad izvodi kucu odavno prepiso i platio porez a i za klimu reko da ce ostavit i još sam našao oglas gdje sve ljepo piše sad bi ja trebo tam svaki dan bit i gledat kakve gluposti radi ljudi su postali tolko pokvareni sta ce na kraju još krov skidat sa kuce 

2020-08-19_07.12.59.jpg

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija