Jump to content

Rodiljna naknada


Aljusa

Preporučene objave

Postovani molim laicko pojasnjenje situacije s obzirom da je sa gospodama na hzzu zaista tesko komunicirati. Dakle ja sam na komplikacijama koje istijecu 9.8, termin poroda je 23.9. Ugovor mi je istekao dok sam na komplikacijama. S obzirom da imam mogucnosti ponovno se zaposliti zanima me iduce:

 Da li je moguce u istom mjesecu prekinut komplikacije , zaposliti se i ponovno ih zatim otvoriti? 

Ukoliko nije, da li se ja mogu zaposliti u tih 45 dana do poroda i jednostavno krenuti na porodiljni? 

Hvala i lp

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

I da li ima kakve veze to na koliko sati me taj isti poslodavac prijavi s obzirom da koliko razumijem mi njegova placa niti ne ulazi u izracun za rodiljni dopust jer u principu u istom mj otvaram kad sam i zatvorila kompl tako da pretpostavljam da vrijedibistih zadnjih 6 platnih lista. Unaprijed hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 23 sati , Aljusa je napisao:

da li mi potom mogu raditi probleme kod otvaranja rodiljnog obaveznih 28 dana prije poroda ako sam.na tom zadnjem radnom mjestu u principu provela po tome 16 radnih dana.

Ne.

prije 13 sati , Aljusa je napisao:

I da li ima kakve veze to na koliko sati me taj isti poslodavac prijavi

Nema.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija