Jump to content

Zastitna mjera odvikavanja od ovisnosti


M12345

Preporučene objave

Pao sam sa jednim jointom. Presuda-zastitna mjera odvikavanja od ovisnosti u trananju od 3-12 mj. Nakon dugo cekanja moram se uskoro opet pojaviti na sudu u svom gradu gdje ce me vjerojatno uputiti u koju ustanovu i kada se trebam javit.. ono sto me zanima su zapravo ta testiranja? Ima li netko iskustva? Sto ako budem pozitivan?
Mogu li odgoditi testiranja zbog putovanja?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ima li netko tko je stvarno prosao tu zastitnu mjeru i testiranja? Ne trebaju mi nagadanja nego konkretni odgovori.

Zanima me kak to tamo funkcionira?

Moze li se odgodit, dogovorit s njima?

Sto ako se ne pojavim? (Odgovor kao, dobit ces novcanu kaznu ne drzi vodu jer mi je sutkinja danas rekla da to nejde tak)

Sto ako sam pozitivan?

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Evo procitao sam, i jasno pise novcana kazna najmanje 3000 kn il zatvor najmanje 10 dana. Kad bih 100 % znao da ce me kazniti novcano, ne bih se sigurno pojavio..

A sto se tice sutkinje, u pravu ste, moze rec sta god zeli, mozda cak i nebi imalo smisla da mi kaze "ne trebas se pijavit, poslat cemo ti novcanu kaznu" 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija