Jump to content

Prodavatelj prekršio članak kupoprodajnog ugovora


MirnaMarincic

Preporučene objave

Pozdrav,

molim vas za savjet, prodavatelj stana je bio obvezan u roku od 30 dana od isplate ugovorene cijene stana osloboditi stan od stvari i osoba. 

Rok je prošao, a kada smo došli preuzeti ključeve stana, vidjeli smo da prodavatelj nije ni smeće iznio van. Sam se preselio, ali je stan pun stvari (smeća).

Možete li mi molim vas reći koji je postupak u slučaju da ne uspijemo mirnim putem riješiti ovaj problem?

Hvala.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Imao sam sličan slučaj sa kupljenom kućom. Bivši je vlasnik prema dogovoru počistio kuću ali dvorište i podrume ne baš. Svjestan sam a i dobio sam savjet od odvjetnika da tužba nema puno smisla pa sam jednostavno našao tvrtku koja se time bavi i to me koštalo samo 1000 kuna (par kombija smeća je bilo). Ispalo je daleko bezbolnije od tužakanja i natezanja.

Naravno - ako želite tjerati mak na konac (što je naravno Vaše potpuno pravo) onda vjerojatno jedino pokušajem kontakta ili pak odmah i direktno tužbom.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija