Jump to content

Sin vlasnik


Mašilo Me

Preporučene objave

Pozdrav, 

Ono što me zanima jeste par stvari prvo da li se vanbračnom zajednicom smatra i život sa vanbračnim drugom u slučaju 5+ godina života bez dijeteta a zatim drugo pitanje da li vanbračni partner ima ikakvo pravo na imovinu partnerovog djeteta iz prošlog braka nakon smrti tog vanbračnog partnera ukoliko je sva imovina već od prije bila u potpunosti u djetetovom vlasništvu?

Zatim isto pitanje da li ima ikakvo pravo ukoliko stupi u brak a partner također ne posjeduje nikakvu imovinonu već to njegovo dijete iz prošlog braka, da li ima ikakvo pravo na neki dio te imovine koju posjeduje dijete umrlog?

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 1 sat , Mašilo Me je napisao:

da li se vanbračnom zajednicom smatra i život sa vanbračnim drugom u slučaju 5+ godina života bez dijeteta

Da

 

prije 1 sat , Mašilo Me je napisao:

da li vanbračni partner ima ikakvo pravo na imovinu partnerovog djeteta iz prošlog braka nakon smrti tog vanbračnog partnera

Ne

 

prije 1 sat , Mašilo Me je napisao:

da li ima ikakvo pravo ukoliko stupi u brak a partner također ne posjeduje nikakvu imovinonu već to njegovo dijete iz prošlog braka, da li ima ikakvo pravo na neki dio te imovine koju posjeduje dijete umrlog

Ne

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija