Jump to content

Naknada štete za kvar na bojleru zbog čestih zraka u vodovodnim cijevima komunalnog poduzeća .


mios

Preporučene objave

Poštovani ovaj dopis poslao sam ovlaštenom serviseru : kada je na par sati nestala voda u kući zbog kvara na mreži i sam bojler je prestao grijati. Radi se o tome da kroz sustav uz vodu cijelo vrijeme koda ide dosta zraka tj čuje se taj zvuk da je uz vodu u sustavu u puno zraka. Voda je nestala na par sati i kada se vratila jednostavno bojler ne želi grijati vodu tj. samo na trenutke pusti se mlaka voda, koda je malo zagrijao vode i nakon toga ništa. Molim Vas pomoć kako taj problem riješiti?

Odgovor ovlaštenog servisera :

Poštovani 

uređaj nema ugrađen sustav za izbacivanje zraka koji dolazi vodovodnom mrežom. Kada nema vode potrebno je uređaj isključiti, jer u protivnom može stradati crpka PTV-a.
 
Pitanje imam li pravne osnove za nadoknadu štete od komunalnog poduzeća koje distribuira vodu a nije spriječio dovod zraka sa glavnog voda do kuće .
Hvala na savjetu.
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija