Jump to content

Rješenje


Keruzino

Preporučene objave

pozdr. Htio sam ovo podjeliti sa svima vama! 24.04.2020 predao sve papire za tvrtkovu,nakon mjesec dana meni sve sumnjivo,prijatelj koji je predao mjesec dana nakon mene,izvjestacen i gotova prvostupanjska. Zovem ja sve zive i mrtve,kad ono meni papiri stoje na posti u Zg. Arhiva i niko nema pojma zasto,zovem tvrtkovu,zovem sve koje mogu,svi u cudu dokumentacija stoji od 05.05. U posti i da skratim pricu,danas 23.06.tvrkova dobiva moju dokumentaciju i sad vi cekajte i sutite,pa da nisam pokrenuo paniku,jos sad papira nebi bilo. Eto posta mi se izvinula i ko te sisa sto stetujes 2 mjeseca. Ko je tu lud??? S tim da mi je ovo drugo vjestacenje,prvo isteklo 31.05.2020

uređeno: od Keruzino
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ja sam predao papire početkom 4. mjeseca, trebao sam ići na komisiju početkom 5. mjeseca. Zbog pandemije nisam mogao predati prije, jer Ured DU naravno nije radio sa strankama, pa sam u dogovoru poslao poštom i oni su proslijedili u ZG. Dobio sam potvrdu da su papiri otišli.

Znam da komisija nije radila za vrijeme pandemije, no za ovaj mjesec nisam dobio invalidninu, pa ne znam da li imam i zdravstveno, pošto komisija (ovo bi mi bila 2. komisija) nije još obavljena. Mislio sam da je sad gužva i da moram čekati...

I JOŠ.. treća komisija trebala bi biti iduće godine, a ne znam koje papire ću im donijeti kad su mi kontrolni pregled prolongirali na još nepoznat datum, iz toga znači da je upitna i dnevna bolnica, a također i neke buduće kontrole...

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Evo reci cu sto znam,s obzirom da sam tocno upucen u vjestacenje prvostupanjske,zbog covida sve rade preko dokumentacije koju si poslao,ako neces zvati na prvostupanjsku,onda neces ni znati dal si izvjestacen,dakle zovi. Sto se tice invalidnine ukida se do rjesenja drugog stupnja,e sad ako prodes,dobivas zaostatke,ako ne,nedaj Boze. A sto se tice dopunskog tu nisam siguran i nemoj me slusati,ali koliko sam upucen,ja ne ukudam nista nego cu cekati rjesenje,a do onda dopunsko imam,velim to je moj rizik,evo ako je sto pomoglo... Nadam se da ce imati obzira sto smo sprjeceni odlaziti doktoru!

uređeno: od Keruzino
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija