Jump to content

Ugovor o radu, ali bez prijave


Benzin

Preporučene objave

Situacija je malo čudna. Znači ja sam imo Ugovor o radu bez prijave uglavnom koji kao vrijedi do 8 mjeseca ili kraja 7 ne znam točno. Bio sam plaćen na postotak, ali ja posao baš nisam radio kak spada. Kako je Korona bila izbila opet, pa ja odustao uglavnom mene zanima pošto nema prijave i taj je ugovor je proforme da li ja moram ići radit raskid istog i odradit otkazni rok ili mogu samo krenut raditi kod novog poslodavca. Da je ugovor klasično pa imam recimo prijavu i fiksnu plaću i da ga potpišem s firmom x u tom slučaju bi mi bilo jasno da moram potpisat raskid odradit otkazni da bi mogao u firmu y. Al s ovim je situacija da nema prijave i da se radilo kolko radiš tolko zaradiš klasične one tjedne isplate. Kao što znamo kod takve vrste posla nema prijave tj ima,ali da si sam plačaš, a sada kako je korona + ima puno taksista ne vjerujem da se baš isplati previše,a imam ponudu drugog posla koji je ima fiksnu plaću. A iskren da budem baš mi se ne da uništavat auto za vožnje od 20 kn da bi tjedno zaradio 1000 kn ako i tolko nakon što se izračuna trošak goriva + 10% koje bi trebao dati gazdi preko kojeg kao radim.

uređeno: od Borbena7
Reklama
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija