Jump to content

Etažiranje


Znam da ne znam

Preporučene objave

Poštovani,

ja i brat smo legalizirali poslovno stambeni objekt koji se vodi kao jedna cjelina. Isti smo prijavili na katastar i zemljišnik. Iako se vodi kao jedna cjelina on se sastoji od prizemlja koje je bilo legalno, prvog kata i poslovnog prostora koji se nalazi iza navedenih dijelova i djelomično s njima povezan. Ja sam podjelom dobio prizemlje i poslovni prostor. Kako se postupak za dovođenje objekta u ovu fazu prilično odužio, a sin mi je pred ženidbom, odlučio sam se od dijela poslovnog prostora napraviti stan. Napominjem da su ti dijelovi poslovnog prostora i prije legalizacije bili odvojeni knauf zidom duljine 10 m ali su bili spojeni otvorom širine 1 m. Dakle zatvorio sam taj otvor, napravio poseban ulaz do prijašnjeg ( bila su trokrilna vrata), napravio kupatilo za ostatak poslovnog prostora i kupatilo za stan te sam jednim pregradnim zidom napravio u stanu još jednu sobu. Ništa nije srušeno i sve je napravljeno u postojećim gabaritima. Geodet mi je rekao da se sadašnje stanje ne poklapa  sa izvedenim stanjem nakon legalizacije i da bi zbog toga mogao imati problema. Molim vas da mi odgovorite kako najjednostavnije riješiti nastalu situaciju. Nisam imao pojma da dva pregradna zida mogu stvoriti problem.

LP

uređeno: od Romeo 63
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija